Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek volt rajtam kivul olasz...

Victoria. kérdése:

Kinek volt rajtam kivul olasz pasival barmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Volt egy olasz pasim de egyszeruen ugy erzem maig se ismertem ki. Annyira mashogy gondolkodnak mint a magyar ferfiak..Lanyok! van akinek még meggyult a baja az olasz kanokkal?:D

2013. okt. 30. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is volt, csk egyszer amikor bemutattam a szüleimnek, akkorát böfögött hogy én szegyelltem magam.
2013. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát igen.. nem a visszafogottsagukrol hiresek.. :D
2013. okt. 30. 22:29
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha az olasz pasikkal van bajotok, akkor még nem voltatok kapcsolatban szerbbel. :D Majdnem ugyanaz, csak a szerb rosszabb :D Ez van, más a temperamentumuk, más minden...
2013. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

nekem volt olasz pasim!

üdv: Béla :)

2013. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Na de bélaaa xddddd
2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

BELA ti conosco! I LOVE YOU! Ricordati di me????

HA????

2013. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

miért milyenek a szerbek?:D

béla do you gay?:D

2013. okt. 30. 22:40
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy máshogy gondolkodott, egy teljesen más kultúrából jött. Én fél évig jártam olasz pasival, és az úgy jó volt, azért azt nem mondom, hogy meggyűlt vele a bajom, nem volt vele probléma, csak úgy annyi pont elég volt belőle. Nem is terveztünk mondjuk hosszútávra, ő utazott vissza Olaszországba. Egy komoly kapcsolatot nem bírtam volna vele. Előfordul ugyan., de nagyon ritka az. hogy két teljesen máshonnan jött ember úgy kijön egymással, hogy egy pár hónapos kalandnál több legyen belőle. Még ha eleinte pont a különbségek miatt tűnik is érdekesnek, ezek előbb-utóbb a hátrányukra fordulnak vagy előjön mégtöbb ellentét.
2013. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
non ti dimenticherò mai Giovanni!!!
2013. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Béla non dimenticare! Ti prego, ti amo ancora! 'Nuovamente l'amore della mia vita! Ho una salsiccia di pesce! Vieni a mangiare! Non ti piace questo? vaffanculo!


BÉLA!!!!! PUTTANA!!!!

2013. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!