Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valamik imutatás, felmérés...

Van valamik imutatás, felmérés arra, hogy az angolok, svédek, norvégok, stb (akik ilyen borús, hideg helyen laknak), deressziósabbak-e, mint a spanyolok, olaszok (akik megelgebb helyen laknak)?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Van igen, ezt már régen kimutatták.
2013. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:

Sőt, olyan is, hogy minél délebbre él egy nép, annál inkább hajlik a diktatúrára. (Persze, vannak kivételek; Észak-Korea, Oroszország, de nagy általánosságban lehet benne valami.)

Azért a svéd és norvég időjárást nem hasonlítanám össze az angliaival, mert északon sokkal több a sötét időszak, mint a szigetországban.

2013. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,már kimutatták.

Magas életszínvonal,életminőség és mind depisek.

Mi meg napozunk,csak közben éppen nincs mit enni,és kampó...

2013. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla, de biztosan van, hiszen ma már mindenről kimutatásokat csinálnak.

Viszont én ismerek pár norvégot és úgy vettem észre, hogy ők nagyon vidámak, mosolygósak, de lehet, hogy csak azok ilyenek, akiket én ismerek.

2013. szept. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!