Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akik valamilyen...

Szerintetek akik valamilyen tulajdonságot, végzettséget, képességet állítanak magukról, mekkora eséllyel lehetnek valóban azok?

Figyelt kérdés

Például sok cégvezető, orvos, mérnök válaszolgat, nyilván vannak akik tényleg azok, de láttam már hozzászólást "hatalmas cégvezetőtől" aki hülyeségeket válaszolt, "orvostól" is kértem tanácsot de meg sem értette mit akarok, alapvető dolgokat nem ismert amit egy középiskolás jobban tud - valószínűleg az is volt.

Szuper helyeken dolgozó mérnököktől kérdeztem, milyen programok ismeretével kerültek oda - de még azt se tudták, mire való az autocad.

Ki is derült 1-2 emberről, hogy hazudott - valaki névvel adta ki magát több szakembernek.


Vagy akik más származásúnak mondják magukat, nem a roma-szlovák-német stb. közeli országok, hanem pl. japánok, afrikaiak. Nyilván az "én lenni kici kínai, kici kuki" válaszolók kamuk, de a többiek mennyien lehetnek magukat japánnak kiadó, japánosított nevű, japánrajongó emberek és valóban japánok?


Ugyanígy a tudok szuaéliül - csokival fogyok - 1 milliót keresek havonta - 30 centis farkam van - modell vagyok kérdések.



2013. okt. 31. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát idő kellett ahhoz, hogy kihámozzam mit szeretnél kérdezni.


Remélem sikerült.

A kérdésedre a válasz, pont annyi esély van rá, mint hogy egy lila piros víziló elrepül az ablakod előtt, azaz 50 %.


Mert hát ugye vagy elrepül, vagy nem.

2013. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki mindenkiről azonnal megállapítja, hogy hülye, csaló, szélhámos, az gyanús!
2013. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában kiderült az adott válaszból, hogy aki írta, az-e, akinek mondja magát.
2013. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angelik@ ***** válasza:

Ezt nehezen állapíthatod meg így ismeretlenül. Ha én pincérnőként dolgozom, bátran mondhatom neked hogy étteremvezető szakképesítésem van. Hazudok??? Bízonyítsd be!(köcsög) :D

Na szóval ez ilyen egyszerű, az emberek hajlamosak elferdíteni dolgokat, ha önmagukról van szó. :) Bár ismerek nem egy olyan orvost is, akinek ez a végzettsége és még sem tudja mit csinál. Eltört a lábad? Algopyrin!Náthás vagy? Algopyrin...és így tovább.

2013. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!