Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez baj? Inkább jó...

Szerintetek ez baj? Inkább jó vagy inkább rossz? Titeket zavarna, vagy szimpi lenne?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy ha valakivel nem beszélgetek csak mondjuk ott ül tőlem 2 méterre és rám néz én meg rá (akár tök véletlenül akár úgy hogy bámult engem én meg épp arra néztem vagy fordítva) akkor nem kapom el a tekintetem, hanem a szemébe nézek egy ideig. Szóval ez jó vagy rossz?

Köszi :)


ui.: nem arra gondolok hogy megbámulok egy fiút vagy ő engem, lehet akár ki egy tanár barátnő...


2013. okt. 31. 20:20
 1/2 Angelik@ ***** válasza:
Engem zavar. A buszon is mindig utazik egy öreg faszi aki folyton az arcomba bámul 1 órán keresztül. Nem tudom mire ennyire kíváncsi, de majd összetöröm a szemüvegét ha nem hagyja abba.
2013. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is eléggé tud zavarni. Én általában visszabámulok.
2013. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!