Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tömegközlekedési eszközökön...

Zsizso61 kérdése:

A tömegközlekedési eszközökön az utasok miért szeretnek megállni az ajtóban? Ha megkéred menjen odébb, még neki áll feljebb.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Reggelente a metrón nem tudok máshová, örülök ha felférek, bocsánat. :DD
2013. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mert hamar leszáll és nem kell kitolakodni a tömegbe,ha le akar szállni.
2013. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ezek az emberek..borzasztóak.. még valami megbeszélnivaló?
2013. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nekik sem poén mások ánuszában állni.
2013. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a legjobb hely, ha nem tudsz ülni vaze...
2013. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert nincs kalanyúz,aki bemondja: fáradjunk a kocsi belsejébe, ott még fekvőhelyek is vannaaaaaak!!
2013. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Angelik@ ***** válasza:
Én is mindig oda állok, azt hiszem fizetek annyit hogy eltudjam dönteni melyik hely az alkalmas nekem arra, hogy ne másszon át rajtam legalább öt enyhén szólva testes emberke, a hatalmas utazó táskát áttolva a lábaimon. Mert ez mindennapos eset ha tömegközlekedéssel utazol. Inkább kerüljön ki, vagy utazzon taxival ha nem tetszik.
2013. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Wazze!! Ti is olyan furán álltok a kérdéshez, mint azok, akik felháborodnak, ha odébb kell állni. Mond csak utolsó: nem pont akkor mászik át rajtad a sok leszállni kívánó utas, ha te az ajtóban állsz meg?
2013. nov. 1. 01:21
 9/12 anonim ***** válasza:
mert parában vannak,és az ajtóban állva megvan az a hamis biztonságérzetük,hogy ha gond van,akkor el tudják hagyni elsőként a vagont.
2013. nov. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Angelik@ ***** válasza:
Nem, mert ott van annyi hely hogy megtudjak mozdulni. Általában 2 ember áll ott maximum és nem egymás hegyén hátán. Én ha látom hogy leszállni vagy felszállni akar valaki, összehúzódok, de az hogy töret és lök fel mindenkit, vagy éppen odanyom az előttem lévő emberkéhez, abból elegem van. Azt a helyet meghagyom másnak.
2013. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!