Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok aki nagyon ,nagyon fél! Egy-két hónapja teljesen megváltoztam stílusban is belül is kívül is. Néha azon kapom magam ,hogy elszívok egy szál cigit máskor pedig sütit sütögetek és barbizom. Nem tudom eldönteni ki vagyok és melyik valójában az igazi énem. Nincs olyan nap ,hogy az öngyilkosság ne jutna az eszembe. Olyan dolgokról álmodozom amit más helytelennek tart. Én is helytelennek tartottam nem rég. Történtek dolgok ,sok dolog és nehéz lenne mindent leírni egyszerre na meg nem teregetem ki az összes szennyesem ide...Kevés idő alatt az egész értékrendszerem felborult ,nem látom értelmét sok dolognak amit régen fontosnak tartottam. Nem tudok koncentrálni se tanulásra se semmire tulajdonképpen ,mert mindig találok valami mást. Jobbat ,érdekesebbet. Sokáig én is csak a kamaszkorra fogtam és csak arra hogy ilyenkor minen tini így érez. Mindenki a baráti körömben a kis vicces boldog lánynak hisz. Rákerestem mindenféle személyiség zavarra meg hasonlók ,de egy olyan betegség volt ami akár rám passzolna...A SKIZOFRÉNIA!Nem tudom ez valós e ,de mindig is jobbnak különlegesebbnek éreztem magam a többieknél. Egosita vagyok közbe utálom a testem és ahogy kinézek. Sok mélypontom volt már ,és anyukámnak is csak nyomom a színész dumát és játszom hogy boldog vagyok. Nem akarom neki elmondani ,mert kiborulna és anyukámnak is volt már egy két rossz pillanata .Ezt ne értsétek félre!!! :D Óriási hangulatingadozásaim vannak ,mindig máshogy érzem magam. Viszont egy két dolog miatt 3 mp alatt átkattanok és megint depressziós leszek. Hihetetlen boldogtalan vagyok és ilyenkor meg beüt a józan ész és nem tudom kinek mit higyjek. Nem hallok hangokat meg hasonlók ,de vannak hirtelen düh kitöréseim. Ti szerintetek ez micsoda? Netán depresszió vagy lehet hogy tényleg skizofrén vagyok?

2013. nov. 1. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, pedig szerintem ez csak a kamaszkor. 14 évesen naggyából nekem is ilyen "gondjaim" voltak, sőt még most is vannak néha. 16/L
2013. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a skioprhénia nagyjából olyan, mintha élne valaki más is a testedben, mikor az a valaki kezd el élni helyetted akkor te nem is vagy tudatában azzal amit teszel, hangokat hallasz, akik irányítanak, te nem tudsz ellenszegülni nekik és mész oda ahová ők mondják, a személyiség változás amiről te beszélsz az teljesen más, ilyen korban természetes, hogy változik állandóan az érdeklődési köröd-személyiséged, tehát ne beszéld be magadnak ezt a NAGYON hangsúlyozom: NAGYON súlyos betegséget, mert igen ez a kamaszkor!


És szerintem ne dohányozz, mert egészségtelen és az idegeid is károsodnak, tehát valószínűleg ez is rátesz egy lapáttal. Talán ha kitűznél magad elé egy célt akkor máris jobban menne a tanulás meg minden, nem baj ha látszólag elérhetetlen, és próbáld meg minél jobban elérni azt :)

2013. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!