Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a lányok egy része?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A suliban a legvékonyabb lányok, akikért minden fiú oda van állandóan csak azt mondja hogy jaj de kövér vagyok stb.

És ilyenkor még tükörbe is utálok nézni, mert rajtam van felesleg , nem sok, de ők meg a semmin hisztiznek, és ilyenkor annyira elszégyenlem magam hogy élek egyáltalán.

Szerintetek miért csinálják ezt?


2013. nov. 2. 16:10
1 2
 1/12 anonim válasza:

Pont azért hogy a többi liba barátnője illetve a srácok körbe ugrálják hogy "dehogy is", " te nádszál vagy hozzám képest" stb..

Sztároltatja magát és azért mert rajtad van egy kis felesleg nem kell szégyenkezned.Sportolj sokat;).

Ezekkel a lányokkal meg ne foglalkozz.Van belőlük bőven.

2013. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert elkényeztetett idióták! Olyanok mint egy barbi baba! Ne szégyeljed magadat! És ne akarj rájuk hasonlítani! Ezeket csak azért mondják mert szeretik azt hallgatni, hogy dehogy vagy kövér nagyon csinos vagy stb..
2013. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hasonlítani rájuk, de ilyenkor úgy érzem, és éreztetik is néhányan hogy én egy senki vagyok a fiúk szemében mert én nem vagyok olyan vékony mint ők és egyedül fogok meghalni..:||
2013. nov. 2. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kövérít a tükrük
2013. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok azok akik csak 1-2 szexre fognak kelleni a fiúknak! Csinosak, szépek, modernek az csak egy dolog.. soha ne hagyd, hogy ezek a lányok többre tartsák magukat nálad!!!
2013. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok csak azt akarják hogy tovább növeljék a már amugy is óriási egojukat a sok bókkal. Viszont belülről egy nullát se érnek.
2013. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sharacoke válasza:
Azért, mert ha felmerülne bennük, hogy esetleg egy fiú jóban van veled, akkor ilyeneket mondanak neked, annak jeléül, hogy add fel bármit is tervezel, vagy valami ilyesmi:)
2013. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves vagy?
2013. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16
2013. nov. 19. 10:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem, csak ismerős voltál a kérdésből, de tévedtem. ;)
2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!