Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg fiúk hasonlóan viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúk hasonlóan viselkednek mint a lányok? Inkább fiúkkal vagy lányokkal vannak jó viszonyban?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen egy meleg srác. A személyiségük is nagyon érdekel, hogy miben különbözik, vagy egyáltalán különbözik-e egy hetero srácétól.
2012. dec. 14. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a legkevésbé sem viselkedek lányosan, és a legtöbb barátom fiú. :D (heterók)
2012. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sem én, sem a barátom nem viselkedünk lányosan. Itthon sokszor játszunk egymással (bunyózunk, megcsikizzük egymást, PS-ezünk, stb.) ilyenkor kb olyanok vagyunk, mint 2 kisgyerek. Más helyzetekben, ill. nyilvánosan meg olyanok vagyunk, mint két pasi... mindig helyzethez illően viselkedünk, de soha nem vagyunk lányosak, mert egyikünk sem szereti a feminim dolgokat. ;)


22F meleg

2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!