Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy időnként olyan furán viselkednek szép lányok, ha meglátnak?

Figyelt kérdés
Például egy szép csaj, felállt a padról, aho én is ültem és amikor elindult hátra nézett rám. Aztán buszmegállóban volt olyan, hogy egy csaj hátranézett rám, de utána még legalább kétszere megismételte, pedig nem is ismertem egyik lányt sem. Azt érdemes tudni, hogy szerintem elég csúnya fiú vagyok és pár lány is kigúnyolt már, hogy ronda vagyok és nyomi.
2013. máj. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
még egyszer látni akarta a ronda képed. ezek szerint.
2013. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert egy-ketten ezt mondják, nem jelenti azt, hogy mindenkinek az a véleménye. Főleg ha így nyilvánítják ki. Nyilván tetszettél nekik, de az is lehet, hogy csak figyelt valamit.


Én pl. egész életemben "küzdöttem" a lányokkal, nehezen nyíltam meg mindig is, ezért sosem tudott kialakulni semmilyen bizalmi kapcsolat senkivel. Nem is nagyon volt lehetőségem a csajozásra, én sem tartottam magam valami álompasinak, finoman fogalmazva.


Az elmúlt évben viszont egyre több lehetőségem van ismerkedni, legtöbbször ők keresnek, magam is meglepődtem. Most is van egy lány, akiről érzem hogy tetszem neki, de csak látni szoktuk egymást. Múltkor már majdnem leszólított, de annyira most nem szeretnénk kapcsolatot. Mindenesetre jól esett, alakulnak a dolgok.

2013. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez akkora marhaság amit az előttem szóló írt :D majdnem leszólított? az lófa sz, honnan tudod? lehet le se szar
2013. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván te voltál ott, majd a troll éned ugye megmondja mi történt. :)


De nem gond ha habzik a szád, csak nem kíváncsi rá senki.

2013. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!