Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok bunkóságnak...

Mennyire tartjátok bunkóságnak, ha a mlkérdezés nélkül bele túrnak a táskádba, vagy hozzá nyúlnak a cuccaitokhoz?

Figyelt kérdés

Pl tesóm kereste a könyvet amit én olvastam, és ffelhívott hogy nálam van-e mire mondtam, hogy igen nálam. És mire haza értem fel volt túrva az összes fiókom, polcom minthwla egy betörő járt volna ott ékszereket keresve. Es úgy hagyta. nem hogy szépen átkutatta volna ... -,-'

Vagy kint voltam az udvaron szünetben, megyek vissza székem sehol mert elvették hogy egymás mellé tudjanak ülni és a pulcsim ami rajta volt radobva a padomra összegyűrve...


Az ilyenekre ti mennyire akadtok ki? Hogy reagáltok? Nem is arra, hogy hozzá nyúlnak hanem ahogy hozzá nyúlnak és ahogy ott hagyják.

Mit.csinaltok ilyenkor?



2013. nov. 2. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A saját anyám táskájába nem nyúlok bele!! Ez neveltetés kérdése!!! Ha már hozzányúl a bunkó parasztja legalább igazítsa meg!! Bunkó, paraszt dolog!
2013. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elküldeném a fa..ba az ilyet. Főleg a pulcsigyűrőseket.


Oda mennék szépen a cuccához és jól meggyűrném én is az övét, hadd érezze, amit én. Vagy szépen kiszórnám a táskája taralmát, mikor nem veszi észre. Tudatára ébredne talán.

2013. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na,én ezzel úgy vagyok,hogy inkább látszódjon a nyoma,hogy mit hogyan csinálhatott és hol turkált.Mert oké,hogy bizalom,meg a többi hülyeség,de akkor is.Rendbe tudom tenni,amit más szétszedett,összegyűrt.Amit ellopott,azt még csak rá sem tudom bizonyítani,mert hogy jönnék én ehhez?
2013. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos lenne tesómnak a könyv nem haragudnék rá.. Én pont most a hét elején mondtam neki, mert ő is épp egy könyvet keresett, hogy nyugodtan keresse meg a szobámba, amíg nem vagyok otthon..Nincs mit titkolnom a tesóm elől és tudom, hogy nem tenne kárt a dolgaimban.. A pulcsis téma más,az illetlenség, de végülis ők nem kutakodtak, csak kellett nekik egy szék még és te nem voltál ott, hogy megkérdezzék.. Azért ez nem a világvége.. ha ők kutattak volna a táskádban, na akkor megérteném ezt a nagy felháborodást..
2013. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!