Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az x faktorból ez a Csordás...

Mincike kérdése:

Az x faktorból ez a Csordás Ákos miért hiszi azt hogy ő egy nagy sztár meg ilyenek közbe csak egy dagi gyerek akinek van hangja? Csücsörit össze-vissza mint valami modell és teszi magát mint egy sztár.

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 20:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%

Te honnan tudod, hogy nagy sztárnak hiszi magát?Mondta már?

És mikor csücsörített? :D Mert én egyszer sem láttam ilyet.

2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom akkor ezek szerint te eddig csukott szemmel nézted az x faktort, vagy csak egy elvetemült Csordás Ákos fan vagy.
2013. nov. 2. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled, igaz neki jó hangja van, de beképzelt majomnak tartom. Vége az Xfaktornak és elfelejti mindenki, ahogy a többi x faktor versenyzőt.
2013. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én magam jövök zavarba attól a szájmozgástól...
2013. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok, és nem vagyok a fanja..mégcsak az kéne..:$
2013. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszi hogy odavannak érte a csajok.. közben poén de csak a Gabi emeli piedesztálra.:D És nincs különleges hangja sem, szóval fél év múlva sehol nem lesz.
2013. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én imádom Csordás Ákost!!!!!<3 Legalábbis... Hát most interjút nem tudok felidézni vele, de tuti, hogy "nagy lelke van", mert ilyen szép érzelmesen nem tud akárki énekelni:)) Én rajongok érte:):$:$
2013. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg furán mozog a szája:D:D
2013. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7és8 vagyok, de az szerintem nem az,hogy el van szállva magától, szerintem csak egyszerűen nincs baj az önbizalmával, és szépen, szabályosan akar mozogni:D:D:D:):)
2013. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre egyszerű a válasz: Csukd be a szemeid és hallgasd a hangját: nem nyikorog és nincsenek kidobva a bögyei. Nahát, micsoda meglepetés!!! Végezz el egy kis zenesulit, nem 8-12 évet, mint más és azután sokkal szelektívebb leszel a hangokat illetően.
2013. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!