Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Menő Manó Gyermek Modell...

Menő Manó Gyermek Modell Management válogatásán kérnek el pénzt? Érdemes elmenni? Jelentkeztünk online-n, kaptunk is időpontot, de 30 ezret kicsit sokallok egy próbáért. Ezek a válogatások ingyenesek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Gratulálok. Szegény gyerek... :(

Nem hiszem, hogy egy gyereket modell válogatásra kéne cipelni. Ezt azért csinálod, mert belőled nem lehetett volna modell? Mert nem hiszem, hogy ő akarja.

Majd egy idiót@ beképzelt ember lesz.

2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha már kiválasztottak, akkor nem válogatásra mész. Mi is körbenéztünk több ügynökségnél és ők a legkorrektebbek. A versenyregisztráció, a portfólió és az ügynökségi regisztráció kerül harmincba. Máshol csak egy fotósorozatért kértek volna 100-150-et. A tesómékat ki sem választották.
2013. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Figyelj csak nekem is gyönyörű alakom van és szép is vagyok!!! A gyerekemet meg nem kimaszkoltatni és prostinak akarom nevelni hanem egy két szépségversenyen szeretném elinditatni, mert gyönyörű. Szebb akármelyik korabelinél. És nem ellfogultságból mondom. Híre van a szépségének! Nem kritikát kértem, hanem választ! Le lehet koccolni. Elhiheted, hogy nem fogom festeni meg hasonlók a kislányomat! Neki már egyénisége van...És ha sikereket érhet el vele és szereti miért ne? Gondolod ha hisztizne sirna nem akarnáelcipelném? Ugyan már... Én igazi anya vagyok... szeretem őt.
2013. jún. 15. 09:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2013. jún. 15. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
szép vagy, gyönyörű vagy, nameg szerény is..
2013. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
ha a gyereked is olyan beképzelt mint te akkor iskolás korában szegény kap majd pár pofont:/
2013. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én sem értem kedves első válaszoló,mi a probléma,azzal ha szépnek találod,és mások is a gyermeked és még szeretné is csinálni..hát hajrá!
2013. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
máshol tényleg 100-150 egy portfolió és még az sem biztos hogy munkát kaptok, náluk 30 mindennel együt és mi már több fotózásos megkeresést is kaptunk. nekünk már megérte, de ez nem biztos hogy másoknál is így volt/lesz.
2015. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!