Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek előnytelen, ha...

Szerintetek előnytelen, ha valaki a mai világban csendesebb, félénk, és visszahúzódottabb ember?

Figyelt kérdés

34 éves(N) leszek decemberbe,és nem tudtam még mindig megváltozni,pontosabban kicsit törtetőbbé,nagyszájúvá válni.Elég sok energiát belefektettem már abba,hogy megváltozzak.Kicsit ,,finomodok",mert azért kimondom amit gondolok,és van véleményem,de mindig az alaptermészetem győz:konfliktuskerülő,csendes,nehezen kiismerhető

Van családom,és van néhány barátnőm.Hazudnék ,ha azt mondanám,hogy nem szeret senki,és nem számíthatok senkire.Hamarosan elmegyek dolgozni,de előre félek.Olyan helyre megyek ahol valószínű sok nagyszájú dolgozik,de nem kommunikációs terület,hanem szalag mellett fogok dolgozni.


2013. nov. 3. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy nem sajnos a mai világ az erőszakosoknak, a törtetőknek kedvez. Igazából ők képesek arra, hogy mások érdekeit háttérbe szorítva, rajtuk átgázolva érvényesüljenek. Szerintem nem előnytelen, csak elsőre az jöhet le az embereknek, hogy nehezen nyílsz meg mások előtt, nehezen barátkozol. Egyébként, ha te így érzed jól magad és így szeretnek a barátaid is, akkor egy alap munkahelyi kapcsolatot alakíts ki velük. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak! Sok szerencsét :)
2013. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
határozottan azt gondolom, hogy igen..
2013. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!