Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért látom magam rondának?

Miért látom magam rondának?

Figyelt kérdés
Szerintem ronda vagyok. De nem egy ember mondta h szép vagyok és ezen meg is lepődtem. Néha amikor nézem magam a tükörben, percekig egy kicsit szépnek látom magam de a suliban ha egy tükörbe nézem magam és mellettem nézi magát a barátnőm rondának látom magam.
2013. nov. 4. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
kügyé képet
2013. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember magán minden kis pici hibát észrevesz, jól ismer, míg másokon ezekre nem figyel oda, nem is érdekli. Ezért van hogy sokan magukat csúnyábbnak tartják másoknál. Esetleg ha van olyan rajtad ami nem tetszik és tudsz rajta változtatni akkor tedd meg. Ne félj változtatni.
2013. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kajak elmondom milyen vagy ha küldesz képet.
2013. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nagyon rég óta nem készült rólam normális kép úgyhogy nem szeretnék küldeni.
2013. nov. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!