Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy a média és a...

Lehetséges, hogy a média és a sok felszínes, buta lány miatt tartom magam rondának és valójában meg lehet, hogy tetszem egy lánynak, aranyos, egyszerű, cuki, állítólag gyerekképű, bájos srácként is vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Csak, mert időnként fura jeleket látok lányoktól, de nem tudom, hogy most csak beképzelem vagy tényleg azt jelzik, hogy tetszem neki. Főleg azért zavar, mert nekem tetsző lányok adják inkább, akik nyílván bárkit megkapatnának még, ha nem is ilyen fullos lányok, de mégis tök aranyosk, meg vonzóak számomra. Bár lehet ezek a lányok másoknak csak átlagosanak számítanak, nekem mégis tetszenek. Példa megfigyeltem, hogy pont akkor simítgatják a hajukat, amikor egymással szemben megyünk el és közelebb érünk, szemeznek velem kicsit. Meg olyan is volt, hogy így felém fordult egy lány folyton, de amikor lebukott egyből elhajtotta a fejét vissza. De voltak más dolgok is, csak nincs kedvem leírni, csak hát összezavarnak, mert sok felszínes, tényleg nagyképű, tipikus plázacica vagy diszkókirálynő típusú lány nevezett már rondának és emiatt semmi önbizalmam, nem merek a lányoknál próbálkozni sem igazán. Amúgy fb-nmeg valamiért olyan lányok nyomulnak rám, akik nem esteim, de ott kint meg épp a számomra vonzó lányok adnak jeleket. Ráadásul kétszer látta pár haverom is, hogy adtak jeleket és még ők szóltak, pedig én észre sem vettem, hogy néznek, vagyis lehet több jelet nem is veszek észre.
2013. szept. 20. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, szerintem mindenkinek egy szívességet teszek azzal, ha inkább ide invitálom, ahelyett, hogy elolvasná a kérdést szövegét: http://www.youtube.com/watch?v=7RXmNRr8x7I&list=TLB0FVEAZUcTc
2013. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad, Ha valóban tetszenél akár 1 lánynak is, akkor ő mindent megtenne, hogy összejöjjetek.
2013. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
itt az esti regény,menetrend szerűen
2013. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1 Ez de undorító. :S
2013. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Undorító? Eszednél vagy? :S


http://www.youtube.com/watch?v=HBa458RoLpw&list=TLB0FVEAZUcTc


Ez sem rossz :P

2013. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Ez viszont aranyos, legalábbis ahogy játszanak a macival... :D De megenni? Fúj.
2013. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább több jut nekem, ha te nem kérsz :D
2013. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Najó a gond az hogy rossz a hozzá állásod. Bárki talál párt magának, ne mondja senki hogy nem, csak ugye sokan akik valóban nem, annak vannak okai.

Néhányat felsorolva: Rossz hozzáállás, önbizalom hiány (több ok is lehet) nem adja önmagát, beképzeltség, határozatlanság, bizalmatlanság.

Ezek olyan okok amik már hátrányt jelentenek egy párkapcsolatnál. Van olyan ismerősöm akinek eddig nem volt barátnője pedig már 25 év felett van és nem azért mert ronda meg minden, egyszerűen megbízhatatlan, határozatlan, betoji és válogatós, minden nőben csak a hibát látja és az már kizáró ok nála. Sokan csak a külsőre buknak és mondjuk ha egy ronda srác akar magának egy bombázót és visszautasítják akkor ne csodálkozzon rajta meg ugye nem mindegy milyen a stílusa mert a belső is nagyon fontos csak sokan nem értik meg.

Én sem vagyok egy modell alkat, nem is vagyok testépítő meg izmos sem, meg szép sem, mégis van határozott hozzá állásom, megbízható vagyok, segítőkész és velem el lehet lenni, és persze a bizalom is megvan bennem plusz én nem kinézet alapján keresek párt magamnak, vagy is nem ez a legfontosabb feltétel nálam. Jártam már mások számára ronda lánnyal is, hogy miért mert bejött a stílusa csak ugye hosszú távon nem voltunk el egymással. Tavaly például egy olyan csendes de ugyanakkor bombázóval jártam aki tényleg nagyon jól nézett ki plusz még magasabb is volt nálam sokan irigykedtek, de elismerték hogy tudok is valamit.

Most jelenleg egy olyan lánnyal járok aki teljesen átlagos, bolondos, de ugyanakkor nagyon komoly, okos, szép lány mert sokan próbálkoznak nála, de nagyon jól kijövünk egymással és ez a fontos.

Meg ne a külsőt lásd a lányba, ismerd is meg őket, lehet hogy elején nem jön be neked, de ha ismerkedni akarnak akkor adj nekik meg magadnak is egy esélyt, kitudja később már lehet nem fog érdekelni hogyan is néz ki a lány.

Egyik haverom is egy olyan lánnyal jött össze akire én ránéztem és egyből elutasítottam volna de amikor jobban megismertem én is rájöttem hogy a külső tényleg csak egy mellékes dolog.

A hozzá állásoddal van baj, te teljesen másképp látod a világot. Elmondom neked hogy te nem a valóságot látod hanem egy álomvilágban élsz és ezért érzed azt hogy mindenki elutasít ameddig nem térsz át a valóságba nem csak a pár keresésnél de másban sem fogod megállni a helyed, és addig egy szar vagy. Most lehet visszaszólni meg kötekedni de be kell látnod hogy az vagy, és ameddig nem változtatsz az is maradsz és unkád meg normális életed sem lesz ha a magad világát éled és nem te alkalmazkodsz a valósághoz ami körülötted van.

Szóval lehet kötekedni, lehet sírni nem érdekel, ameddig nem látod be hogy másképp látod a világot a valóságnál addig semmi nem lesz jobb. És ne a csodát várd hanem tegyél is érte.

Ha tényleg nem jössz be a lányoknak akkor lásd e hogy a gond veled van, akkor változtass rajta,ha külsőre nem is tudsz de belsőleg simán lehet, de egyet ne felejts el hogy ne szerepet játsszál, hanem magadat.

2013. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sztem örülj neki, hogy nem kellesz a plázacicáknak. Ha 1 lány tényleg szeret, akkor nem a külsődért, hanem a belső tulajdonságaidért fog szeretni. Hülyeség agyonsminkelt libákat fölszedni csak azért, hogy villoghass, hogy ,, milyen jó csjod van". Keress inkább okos, aranyos, szeretnivaló lányokat. :-)
2013. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy rád néz pár csaj még nem jelenti azt hogy le is akar veled feküdni.
2013. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!