Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs bennem semmi életerő....

Nincs bennem semmi életerő. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Kihalt belőlem minden érzés, érzelem, már csak a folytonos rossz kedv és magány maradt nekem. Ha ez így folytatódik huzamosabb ideig én nem tudom mi tévő leszek. De ez így nem mehet tovább. Én már nem azért kelek fel reggelente, hogy valami újat és jót tapasztaljak.. minden egyes perc szenvedés számomra, keserű gyötrelem.


KÖTEKEDNI VÁGYÓK KÍMÉLJENEK, GONDOLHATJÁTOK ÍGY SEM VAGYOK VALAMI JÓ PASSZBAN.


2013. nov. 4. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Mégis mi váltotta ki ezt belõled? En is szoktam igy érezni, mert sokat csalódtam az emberekben. De megpróbálok mindennap uj életerõvel kezdeni, de mostanában egyre nehezebb nekem is.

Póbálj meg sportolni,ritmusos zenét hallgatni,akár táncolj is rá, nekem ez mindig sokat segitett.

2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez biztos valami 14éves kis emócsaj xDD
2013. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Elsőnek is azt kéne leírnod mi a forrása annak hogy te így érzed magad :))).

Ezt ontos lenne tudni.

2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj el a barátaiddal kicsit ide-oda, mozi, buli stb. Ha meg nincs kivel elmenned, ismerkedj másokkal, csak kedvesnek kell lenned és mosolyognod kell, így egyből szimpatikus leszel mások számára, a többi rajtad múlik.

Egyébként, hogy milyen érzéssel kelsz fel, vagy lépsz ki a házból, az csak tőled függ, hát persze, hogy rossz kedved lesz, ha folyton azt ismételed magadban, hogy már nem éri meg felkelni, meg "jézusom már megint egy sz@r nap kezdődik". Egyszer próbáld meg, hogy elhatározod reggel magadban, hogy nincs igazándiból semmi, ami elronthatja a napodat és kész. Hidd el az emberek is máshogy néznek majd rád, ha te is jobban nyitsz és látják, hogy életvidám vagy. Bármikor változtathatsz önmagadon, feltéve ha akarsz. Tudod senki sem ismerkedne egy beszürkült emberrel.


19/L

2013. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is ugyan ebbe voltam több mint fél évig!!! Borzalmas volt... Sírni sem tudtam, olyan kínzó fájdalom és üresség volt bennem. Nem is mondanám fájdalomnak, mert minden érzés kihalt belőlem! MINDEN! Inkább feszültség... szorongás... Minden percben..Őrjítő! Pszichológus szart sem segített. Valahogy elmúlt, próbáltam mindig magam maradni, nyugalomban. Mindig a legnyugodtabb és legkellemesebb helyekre mentem egymagam, próbáltam élvezni, eljátszottam hogy élvezem. Magamat hitegettem. Egy idő után elmúlt, de ne csinálj hülyeséget, hidd el nem marad így.
2013. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19:44 vagyok, de ahogy látom az előttem szólók nagyon nem értik mi a helyzet...
2013. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már nem azért szerintem ennyiből senkinek sem derülhetett ki teljesen, hogy mi itt a helyzet... kérdező! írj többet magadról és akkor talán tudnánk segíteni, privátba is írhatsz nekem, ha gondolod:)
2013. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Először is, 20F csak, hogy tisztázzuk 2. válaszoló.


Sokat gondolkodtam már ezen, hogy mi pusztíthatott belőlem ki minden, de nem tudom. A családi viszonyom... ahogy a szüleimmel viszonyulunk egymáshoz? Talán.. Amit az életben tapasztaltam eddig? Meglehet. Amiket tettem és nem tettem még meg eddigi életem során..? Már úgy érzem, hogy nem tud nekem újat mutatni ez az élet, az emberiség.

Talán úgy minden hozzájárul kicsit a dologhoz, azt érzem, hogy mindenki elfordul tőlem, bár ez lehet nem így van.

Nem köt le semmi, és nem érdekel semmi.. unom az ÉLETET.

2013. nov. 5. 07:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ahhoz, hogy undd az életet, szerintem ez csak ilyen átmeneti "őszi depresszió" lehet.De hidd el beüt egy szerelem az életedbe és még a legunalmasabb, legmegszokottabb dolgoknak is fogsz tudni örülni.
2013. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!