Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az alvásparalízis és hasonló...

Az alvásparalízis és hasonló (energia-/életerő-/éter-rabló) jelenségek során keletkeznek-e az áldozatokon maradandó és látható fizikai (jellegű) sérülések?

Figyelt kérdés
Maradandó és jól látható fizikai sérülésekre gondolok, amik az esemény során keletkeztek.

2013. júl. 27. 15:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudtok-e ilyen (konkrét) esetekről, esetleg történt-e veletek ilyesmi (amikor konkrét és jól látható nyom (pl. seb) keletkezett rajtatok az esemény során.
2013. júl. 27. 15:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alvasparalizishez nem hasonlo a többi emlitett, az nem olyan rejtelyes dolog, nezz utana, ha erdekel.

A többiröl gyakran irjak a beszamolok, hogy igen, de nem mindig (ha ilyen idegen lenyek elrablasa miatti energiarablasra gondolsz). Ha "sima" emberek közti energiarablasra, akkor alt. nem, "csupan" faradtsaggal, nyomottsaggal veszi eszre az illetö, hogy energiaja veszett el.

2013. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyszer felébredtem az éjjel közepén és Damon Salvatore állt felettem. A vámpír képességeivel próbálta belőlem egyszerre kiszipolyozni az energiát, az életerőt, és az étert is. Nagyon megijedtem, ezért rögtön pofán basztam a partvissal. Természetesen a rajtam keletkezett 37 centis karmolás az önvédelméből adódott. Azóta is viselem e seb nyomát.
2013. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyom maradt rajtad, Kérdező?
2013. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy alvásparalízis után reggel nagy vérfoltok voltak a hálóingemen. Valószínűleg álmomban vérezhetett az orrom, vagy volt valami seb, amit elkaparhattam. :) De amúgy nem valószínű. Bár nem tudom, ezzel az életenergia rabló dologgal mire gondolsz, az alvásparalízis egy természetes jelenség, semmi misztikus nincs benne.
2013. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis NEM természetfeletti dolog... Nézz utána! Amúgy a kérdésre felelve, az alvásparalízis során ugye bizonyos izmaink átmenetileg megbénulnak (emiatt érezzük úgy, hogy nem tudunk megmozdulni) ritka esetekben pedig az is előfordulhat, hogy a szívizom bénul meg, ami többnyire halálhoz vezet.
2013. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi van? enyit értettem bla bla blabla bla blablaaaaaaaa
2013. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
??
2014. ápr. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!