Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet a nulláról...

Hogyan lehet a nulláról újrakezdeni motiváció nélkül? Szerintem kiégtem nincs hobbim, nem fog meg a sport és nem szeretnék élni. Nincs bennem életerő.

Figyelt kérdés
Volt életem, volt munkám mindig volt barátom volt kocsim. A barátom elhagyott amikor elvesztettem közös babánkat 7 hetesen, a munkámat elvesztettem gazdasági válságra hivatkoztak, a kocsimba belement egy mentő feltolt a szallagkorlátra túléltem, de minek. Mindig talpra tudtam állni folyamatosan kerestem munkát dolgoztam max 1-3 hónapot tudtam ott tölteni mindenhol kirúgtak próbaidő alatt. Így telt el 29 év 2 használhatatlan diplomám van nem értek máshoz csak adminisztratív munkát tudnék végezni az angolt nem kellett használnom ezért totál elfelejtettem. Egyedül vagyok nincs munkám pénzem életkedvem lassan nincs mit enni. Mit csináljak kedves és csinos vagyok de nem akarok utcalány lenni. Mi a fenét kezdjek magammal nincs egy éves munkaviszonyom ami után segélyt kaphatnék már felkelni sincs kedvem. Nem érdekel semmi. Nincsenek barátaim sem már.
2013. szept. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy pasit,és légy szerelmes.A szerelem erőt tudna adni.Ismerkedj,szerezz barátokat.Lehetne valami hobbid is,illetve tanulhatnál valami olyan dolgot még ,amivel el tudnál helyezkedni.Egyenlőre ennyi jutott eszembe.Tudom,könnyű h*lye tanácsokat adni,de megcsinálni már nem olyan könnyű.Az a fő,hogy ne add fel,mert mindig van remény!(Bocs ez is elég közhelyes volt,de igaz)
2013. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz másképp az eddigi életedre. Nézőpont kérdése az egész.

29 éves, fiatal, csinos, vonzó nő vagy. Van 2 diplomád és rengeteg tapasztalatod(párkapcsolatot is beleértve). Előtted van még az élet:)

Pár évvel vagyok csak fiatalabb tőled. Ha a tiédhez hasonlítom az eddigi életem, eléggé le vagyok maradva... De nem kesergek:)


(az utcalány dolgot gondold meg, szívesen mennék hozzád, kapnál szeretetet:)))

2013. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig volt párkapcsolatom és utólag rájöttem, hogy mindig feladtam magam a párom miatt benne maradtam rossz kapcsolatokban túl hosszú ideig... Emiatt magamat is szépen elvesztettem. Hobbi igen kéne,de annyira magam alá estem, hogy most pont a kreativitás hiányzik a legjobban a motiváció mellett...én magam sem értem a helyzetet olyan mintha eltűntem volna és csak a testem lenne nagyon fura nem vagyok dilis, de valahogy így tudom leírni ezt az állapotot. Voltatok már ilyenben? Heteken át az állásokra jelentkeztem de ennyi újrakezdés után tisztán látom, hogy nincs esélyem...pénz nélkül éhesen meg nehéz motiváltnak lenni és valami újat tanulni...ördögi kör...
2013. szept. 14. 22:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan lehet ismerkedni ha az ember ennyire el van keseredve.
2013. szept. 15. 01:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz olyan embert találni mostanság, akire támaszkodhatsz, érzelmi biztonságot ad.Mert ez sokat jelent.


Ha sokszor talpra álltál már, most is menni fog.

Ha csinos és kedves vagy, akkor pláne, hogy sikerülni fog!


Kitartás!

2013. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha már sokadszori jelentkezésre sem jár tartós eredménynel a munkakeresés, akkor időt kell adnod magadnak, hogy rájöjj arra, mit csinálnál szívesen. Nagyon nehéz ilyen történésekkel a hátad mögött, de itt az ideje, hogy a kezedbe vedd a dolgokat, de másképp, mint eddig. Szabad figyelned a saját igényeidre, és szabad azokat tudatosítanod magadban és megélned. Lehetsz önmagad, és választhatsz olyan érdeklődési területet, ami téged érdekel, akkor is ha a korábbi vagy mostani környezetedet az nem érdekli. Most nem valaki másra van szerintem szükséged, hanem saját magadra, a saját jelenlétedre, hogyy kiállj magad mellett és megtanulj magadban újra bízni.


Segíthet, ha leülsz és elkezdesz írni. Írd fel egy lapra a kérdést, hogy Ha minden álmom valóra válhatna, és nem lenne ennek sem pénzügyi, sem más akadálya, akkor milyen életet szeretnék? És ne a múltra vonatkozó dolgokat írj, hogy ha így töertént volna, akkor.. írj egy teljesen újat. Az elején lehet, hogy nehezen indul majd be, és nehéz lesz valami jót elképzelni, de te csak azértis kezdj el írni, ameddig már magától nem jönnek a gondolatok és írj le részletesen egy olyan életet, amit szívesen élnél, aminek úgy érzed, hogy lenne értelme. ne add fel, ha az első 5-10-20 perc alatt nem jut eszedbe semmi értelmes. Ez úgy szokott menni, hogy leírsz dolgokat, aztán megakadsz, és ha ilyenkor tovább próbálkozol, egyszercsak megjönnek a válaszok.

2013. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!