Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kezelni az idegesi...

Hogyan kell kezelni az idegesitő, akaratukat, véleményüket rám eröltetni akaró emberfajzatokat?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során szinte mindig került egy olyan ember az életembe aki besorolható az okostóni mindentudó kategóriába és aki abban leli kielégülését hogy fennhangon kinyilvánitja véleményét, és úgy tesz mintha a te véleményed szart sem érne, csak az a jó amit ő csinál, mond. Akkor is kioktat ha ne kéred, ha diplomatikusan más véleményt fogalmazol meg, akkor csóválja a fejét, és látszólag nem lehet kizökkenteni, mindig ugyanazon a magabiztos, már helyenként önteltnek is nevezhető magas hanszinen beszél (szónokol). Elkerülni jó lenne, csak most sajnos nem lehet.

Annyi a baj hogy 5 perc beszélgetés alatt úgy fel tud húzni hogy több óra kell amig teljesen elfelejtem, mivel én pont az ellentettje vagyok, szelid, másokat békén hagyó.

Hogyan kezelhetem az ilyen személyt? Nem küldhetem ez mindig a fenébe amikor felzaklat...


2013. nov. 6. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tanárom ilyen! Az elején engem is baromira felbosszantott, annyira, hogy tényleg megmondtam neki mindig a magamét, de ő akkor is csak a saját hülyeségét fújta.... De most már leszrom, azt mond, amit akar, látom, hogy boldogtalan, mert mindent csak kritizál, semmi sem tetszik neki, mindig csak az a jó, amit ő mond! Inkább nem mondom el neki a véleményem, végülis neki is lehet saját véleménye. Az, hogy nem fogadja el a másét, az csakis az ő hibája. Legyen boldog így! Nem fogok rajta idegeskedni! Te se beszélj ezzel az ismerősöddel, vagy nevesd ki, akármit mond, lehet még felidegesíted vele! De jobb az ilyet elkerülni!
2013. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bólogass és mondogasd monoton hangszínen: Ó, tényleg? Hm, csodás! Komolyan? Hm. Hm. Hm.
2013. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a férjem is ezt csinálja, minél beképzeltebb valaki, annál jobban tódítja még ő is a hülyeségét, adja alá a lovat, és utána egy jót kacag az egészen.

Az értelmesebbjének néha leesik valami, és visszább vesz.

Aki meg nem , az örül neki, milyen jót beszélgettek...

2013. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!