Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom, hogy mit...

Miért nem tudom, hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Eddig 20 év alatt volt olyan lány, aki loholt utánam, volt olyan, akiért küzdeni kellett, és volt olyan, aki lekoptatott, de egyszer sem éreztem azt, amit most.

Megismertem egy lányt nemrég, és az egoista énemet felborította, mert úgy érzem, nem lennék elég jó neki.

Válogatós srác vagyok(voltam?), de most már nem magamra gondolok elsősorban, hanem arra, hogy milyen szerencsétlen élete lenne, ha velem akarna lenni. Ez mi, és mit kéne tennem, mi erre a "legjobb" döntés?



2013. nov. 6. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy végre szerelmes vagy :)


Ha úgy érzed, hogy nem tudnád neki azt nyújtani amit szerinted érdemelne, akkor változz meg. Ne bántsd meg olyan dolgokkal, amivel a többi nőt esetleg megbántottad.

2013. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azon vagyok, hogy a félelmeimmel szembeszálljak, jobbá legyek, és "megfelelőnek" érezzem magam hozzá, de amikor erre gondolok, akkor párhuzamosan előjön az is, hogy "elszalasztom", míg készülök "jó pasivá válni"...


Szóval az nem aggaszt, ha mással boldog lesz, de az nagyon is aggaszt, ha miattam nem lesz boldog! (amit kap, és amit nem kap is boldoggá teheti)


Az egyik alap"mottóm", hogy soha ne bánjak meg semmit, amit teszek. Nah ha most lépek, és belém szeret (nagyon), és amikor jönnek a gyerkőcök, akkor jön rá, hogy "lehet jobbat is talált volna" (itt egy napóleoni mondás jut eszembe, hogy "készülj a legrosszabbra, és reménykedj a legjobba", tehát lehet, hogy ennél csak rosszabb leszek. Mert akit szeretünk*, azokkal nem kockáztatunk ilyen "tuti, hogy jobb pasi leszek holnapra" dumával.), akkor teljes egyetértéssel mondanám neki, hogy "igen, neked jobbra is telt volna". De ha nem lépek, akkor x év múlva (ha esetleg mással lesz), magamat fogom marcangolni, hogy "mi lett volna ha?".

2013. nov. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!