Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A tanulmányaimat most fejeztem be (pontosabban még nyár elején). Most ez lehet, hogy egy kicsit hülyén fog hangzani, de szerintetek mit kéne tennem (ti mit tennétek)?


A lényeg az, hogy egy haverom megkeresett egy munka lehetőséggel ami még nem biztos és most arra várok, hogy onnan értesítsenek. Eközben viszont kaptam egy ajánlatot ami viszont fix munka lenne. Azt megjegyzem, hogy mind a két munka egyazon szakmában lenne.


A kérdés csak az, hogy ti melyiket választanátok?


2013. okt. 21. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a biztosat választanám. Egyrészt így nem esel két szék között a padlóra, másrészt ott a próbaidő. Ha közben hív az ismerősöd, és szívesebben dolgoznál vele, akkor bármikor gond nélkül átmehetsz.
2013. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!