Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérdések a nőkről. (? )

Kérdések a nőkről. (? )

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy nem mérem végig, de nekem csak annyi szokott lenni, hogy: "Hm." A barátaim is ha kérdezik, "hogy milyen jó csaj, neked tetszik-e?"- én meg megmondom nekik, hogy nem tetszenek azok a lányok, akik túl sokat mutatnak magukból.

Nem tudom miért, de nekem előbb felkelteti a figyelmemet, ha egy nő elegáns ruhákban van, blúz, és karcsúsított térdig érő szoknya, meg egy nem 50 cm magas tűsarkúban van. Az ismerőseim meg emiatt, lebuz**nak, hogy-hogy nem tetszhet nekem egy ilyen bomba nő. Én szeretem ha egy nő nem mutat meg semmit, tehát nem látszik ki (teljesen) a melle, meg ilyesmik... Persze, voltam már együtt a másik verzióval is, de az nekem olyan unalmas volt, hogy tudtam mit fogok várni.

Tehát számomra, olyan nők tetszenek, akik nem sportosak, nem mutatnak magukból, csak egy kicsit... tehát az elegánsabb nőket szeretem.

1, Más férfi társaim is vannak így ezzel?

2, Nektek mi a női ideállotok?

3, Miért mondják a másikra, hogy b*zi, ha nem tetszik neki egy bizonyos "bombázó" nő?

4, Mi a véleményetek lányok, az ilyen férfiakról?


22/F



2013. nov. 6. 14:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, az elejét kitöröltem.

"Miért baj az, ha én látok nőt, aki mindent kitesz, az nem túlzottan érdekel?"

2013. nov. 6. 14:57
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

" Én szeretem ha egy nő nem mutat meg semmit, tehát nem látszik ki (teljesen) a melle"


Kérdező, hány olyan nőt ismersz, aki pucér keblekkel szaladgál az utcákon? Csak mert akkor odaköltözöm én is, ahol laksz......

2013. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a 4-re vagyok kompetens: szerintem ez a normális

Ha valaki szereti a tengerpartot, az nem fuldokolni szeret benne, hanem csendesen szemlélni, gyönyörködni benne. Szerintem nagyon rossz húzás ez a divat a nők részéről. A természetes szép vágyat teszik alpárivá és közönségessé. Szeretem a tortát? de ha mindig azzal tömnek gyűlöletes lesz (vagy közömbös első fázisban) Rajztanfolyamon a fiúk koncentráltan, munkában elmélyülve rajzolták a gyönyörű modellt. A szünetben felöltözött - nem bírtak ránézni annyira vonzó lett(elvonta volna őket a munkától, a felvételire készüléstől) Ez már csak így működik. Valahol igazuk van a muszlimoknak ebben: az utcán zárkózottak. Megvan a helye a test szépségének, az erotikának, de ha közönségessé teszik, még szerintem impotenciát is okozhat..

2013. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező. Különösen ez a része tetszett: Persze, voltam már

együtt a másik verzióval is, de az nekem

olyan unalmas volt, hogy tudtam mit fogok

várni.

És nagyon igaz!

2013. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"3, Miért mondják a másikra, hogy b.u.z.i, ha nem tetszik neki egy bizonyos "bombázó" nő? "


Ez meg ne zavarjon, mostanában már mindenki l.e.b.u.z.i.z mindenkit,ha jársz emberek közé, valószínű akkor is megkapnád napjában kétszer, ha ki se vennéd a f.a.s.z.o.d.at a barátnőd szájából. Konkrétan a BME-n a tanárok is beszólogatnak egymásnak, hogy "mekkora b.u.zi vagy", mondjuk tény, hogy a fiatalabb generáció...

2013. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs a pontokért, de a trágárságszűrőt csak így lehet kijátszani.
2013. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező sztem te ritka vagy, mint a fehér holló. A férfiak 90%-a, akikkel eddig találkoztam a nagy dekoltázsra csorgatta a nyálát és nekik a kihívó viselkedés számított nőiesnek. Kár, hogy a haverjaid beszólnak, jó lenne ha nem a rövid miniszoknya lenne a nőiesség jelképe.
2013. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, és a barátaid alighanem azért becsmérlik az ízlésedet, mert kevésbé igényesek nálad (esetleg mert prolik).

1. Igen. A kulturált, igényes, színvonalas férfiak általában így vannak ezzel. Szerintem te szimplán csak nem jól választottad meg a baráti körödet, ha a barátaid ilyeneket mondanak.

2. Kulturált, igényes, művelt, intelligens, olvasott. A kulturáltságot egyaránt értem viselkedésre, beszédre, öltözködésre, és úgy en bloc.

3. Mert prolik!

4. Azt, hogy amíg léteznek ilyenek is, addig talán mégsem fellegzett még be az emberiségnek...

2013. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugi, nem vagy egyedül... 22f
2013. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a(z eddigi) válaszokat! Azt hittem, hogy negatív válaszokat kapok majd, de nem így lett.

Valóban lehet, hogy kevés ember van, akinek az ízlése, a többségnek az ellentéte. Ez ellen nem lehet mit tenni, én amondó vagyok, hogy az ízlését, illetve bármely tulajdonságot nekem/nekünk nincs jogunk megváltoztatni, illetve ráerőszakolni másra, tehát ha valakinek más véleménye van valamiről, nem szoktam őt semmi sértő, vagy trágár szóval illetni, mivel én ezt mondom, ő azt mondja, de lehet, hogy a 3. ember megint mást mond, tehát én arra akarok ezzel ráutalni, hogy egy dologról több vélemény van. Szerintem egy ember, inkább megvitatja a másikkal, hogy miben tér el a véleménye, stb...

Nekem nem azzal van igazából a gond, hogy ők nem így gondolkodnak, ahogy én, hanem azt, hogy ennyivel letudták, és nem voltak tekintettel az ember, (az emberen magamat értve) a saját véleményemről.

2013. nov. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!