Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az h amit régen...

Miert van az h amit régen szerettünk aztan ma mar nem szeretjük vagy akár gyűlöljük és bármennyire is igyekeznénk szeretni akkor is utaljuk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 17:52
 1/5 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Ilyen az emberi psziché. Pont azt fogod megutálni a másikban, amit korábban a legjobban szerettél.
2013. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megváltozol önmagad is,és ezzel együtt másképp látod azt az embert,vagy azt a dolgot.
2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erről volt egy South Park rész is:D

Ez különben azért van, mert állandóan változik, érik az ember. Amit most szeretsz, pl. filmet, az a mai humorérzéked, ízlésed miatt van, ami 5 év múlva lehet, hogy teljesen más lesz. Érted, amikor ovisok poénkodnak az udvaron, az egy felnőttnek gagyinak tűnik, pedig őket pont úgy szórakoztatja mint a felnőtteket az elvont viccek:) Mert árnyalódik, változik a humorérzéked, ízlésed, ilyesmi.

2013. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

emberekre gondolsz?


talan csalodas miatt is. ha valakit nagyon szerettel, es ha nem jott ossze, akkor megutalod a vegen.


vagy rajossz, hogy igazabol milyen szemelyiseg... ha kimutatja a foga feherjet, es leesik, hogy mar nem is olyan jo ember, mint amilyennek idealizaltad.

2013. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát mindenki változik... vele az izlése én lány vagyok régen utáltam a zenét mára már nélkülözhetetlen, küzdősportokat szerettem mostanra a hastáns és zumba :D

Változunk és felnövünk!

2013. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!