Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szerintetek mit kéne...

Fiúk! Szerintetek mit kéne magamon változtatnom?

Figyelt kérdés
Fiúk! Szerintetek mit kéne magamon változtatnom? 164 centi, 45-47kg :) [link]
2013. nov. 8. 20:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommeneteket :) Az egom nem nagy,sőt akik ismernek rendkívül kedvesnek tartanak (szóval ha nem ismersz,akkor ne mondj belső véleményt rólam) A súlyommal kapcsolatban igazatok van,tényleg rámférne pár kiló,de a korábbi csontbetegségem miatt ez nehezen megy,de amúgy 3 sportot űzök. Elmondanám,hogy most először raktam ki magamról posztot,úgyhogy biztos hogy nem láttál máshol (amúgy meg pár napja regiztem). A képpel kapcsolatban pedig úgy őszintén,kép nélkül hogyan tudnátok véleményt mondani? Ahogy olvastam mások hasonló bejegyzéseinél,azért cseszegették hogy miért nem rak ki képet.Na de mindegy,nemtidom hogy van ez. Azért köszönöm nektek :)
2013. nov. 9. 09:09
 12/14 Alaque ***** válasza:
Szerintem mondjuk felnőhetnél, az sokat dobna az összképen.
2013. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hát nem vagy se szép, se csúnya

ráérsz majd 17 évesen azzal foglalkozni, hogy a fiúk mit gondolnak rólad

2013. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Tökéletes vagy
2013. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!