Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtatnom kéne magamon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne magamon? Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Testalkatra rendben vagyok, teszek is érte. Fejre emberi fejem van. Velem kedvesek is szoktek lenni a nők. Nem vagyok homár, egyetemista vagyok, mérnök. Bizonyítottam magamnak,hogy gyogyós sem vagyok. Egyszerűen a probléma ott van,hogy nem tudnám magam elképzelni párkapcsolatban, viszonylag agresszív, adrenalinfüggő vagyok, gyakran mogorva pofával járkálok, lelki problémák azok vannak kő keményen, depresszió, és hasonlók, nem zártosztályra való téma, de azért a mindennapi életben elég zavaró. El nem tudnám képzelni,hogy egy nő örömét lelné abban,hogy velem legyen. Az egy dolog hogy elégesdett vagyok a külsőmmel, de ettől függetlenül én pl. nem járnék magammal,ha egy nő fejével gondolkodnék. Mit tudnék adni azért,hogy a nő jól érezze magát velem, mit tudnék egyáltalán vele a szexen kívül csinálni?? Fogalmam sincs! Egyszerűen még azt sem tudnám elképzelni,hogy bemenjek a virágboltba virágot venni, és életvidám fejjel dúródni az útcán ezzel a kezemben. Még anyámnak sem én veszem a virágot, csak átadom neki, miután fatert megbíztam,hogy hozzon már. Csak ennyire vagyok lelkileg egy sivár szemétláda. Így ezt nem lehet. Pedig húsz már elmúltam, harminc még nem vagyok. Még igazi barátaim sincsenek, senkivel semmi beszélnivalóm nincs, csak haverok.

20F


2013. márc. 11. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

It‘s cool man!


Egyenlőre carpe diem meg random ribikkel qrás legyen aztán majd 30 körül tedd fel magadnak megint a kérdést.

2013. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én szerintem lehet, hogy a fiúkat szereted vagy a fiúkat is. Nem beszólás akar lenni, hanem egyszerűen így látom!
2013. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mégis irigylem azokat akik nem ilyenek. meg otthon is folyton baszogatnak h miért nem hozok haza barátnőt.
2013. márc. 11. 16:44
 4/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok homi. nem izgatnak a fiúk, csak a nők.
2013. márc. 11. 16:45
 5/21 anonim ***** válasza:
Vigyél haza minden nap más ribit - anyádéknak el fog menni a kedvük a csesztetéstől...
2013. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mindig azok azok akik nagyon bizonygatják, hogy nem... Amúgy az, hogy barátaid sincsenek is mutat vmit:( Amúgy tényleg nem beszólás akart lenni, ha nem vagy az akkor nem vagy az, csak ez amit leírsz tökre nem egy átlag hetero számomra. Amúgy fejlesszed magad, ha úgy érzed nem vagy elég jó.
2013. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Erre valók a pszichiáterek.
2013. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Detto. Bar nekem lelki problemaim nem nagyon vannak, megse tudom elkepzelni, hogy kapcsolatban eljek, hogy valakinek pont en kelljek... Szoval, ha esetleg rajössz, mindenkepp tudasd velem! :)

22L

2013. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
pont mert ilyen vagy,biztosan sok nőnek bejössz. Ugysem szereti egyiksem a kedves csajokat.
2013. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
utsó: mivaan?!
2013. márc. 18. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!