Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne változtat...

Szerintetek mit kéne változtatnom magamon? Nem vagyok megelégedve magammal. Szeretnék tetszeni az iskolámba járó fiúnak, hogy kéne sminkelnem, öltözködnöm, viselkednem? Hogy figyeljen fel rám? És hogy adjak kisebb jelet arra, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 27. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajadat hordhatnád hullámosan, mert az mindenkinek jobban áll általánosságban. A szemöldöködet ha vékonyabbra szedetnéd kozmetikussal, lehet jobb lenne:) a szemedet pedig szerintem húzd ki felül egy vékonyabb tusvonallal(tussal! ne szemceruzával) de a sok smink nem segít, csak ront! fő a természetesség, a vékony tusvonal ezért is jó szerintem, mert kiemeli a szemedet, de nem feltűnő:) Viselkedésben pedig légy önmagad, ne azzal akarj feltűnni, inkább mosolyogj sokat, az biztos recept;)
2013. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj magaddal semmit. Így is az a baja, hogy azt gondolja, hogy egy ilyen dögös csajnál semmi esélye.
2013. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem vagy őszinte, és felületes is vagy.Kié ez a fekete-fehér kép,mikor készült és ki rakta fel így döntve.Ha ez te csináltad, akkor illik rád a jellemzésem!BOCS. NEM BÁNTÁSNAK SZÁNTAM.
2013. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!