Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tinik miért nem merik...

A tinik miért nem merik önmagukat adni, saját stílusukat vállalni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy van egy megadott irányzat (tegyük fel magasszárú tornacsuka,szűkfarmer, ilyen-olyan póló.)és mindenki azt követi, csak kevesen merik felvállalni saját stílusukat.Én felvállalom aki vagyok, úgy is öltözködöm, nem követem a divatot.De PL.:van egy ismerősöm aki rocker, rockot hallgat, és otthon fel is meri vállalni, otthon úgy néz ki mint egy rocker.De suliba olyan mint 1 b*zi (konzerv cipő,csőgatya,sztreccspóló).Mert hogy ez az irányzat, ezt kell követni.Mindenki megjátssza magát mások előtt.Miért van ez?

2013. nov. 8. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki más, azt a többiek megszólják, kikezdik, sajnos.
2013. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiiii ***** válasza:
64%

Azért, mert a legtöbb tininek még ki sem fejlett semmilyen stílusa.

Amúgy is, manapság divat nem követni a divatot...

Meg szerinted a rocker szerelés teljesen egyéni stílus? Tudod, mennyi rocker van a világon? Rengeteg...

Szerintem nem stílust és kinézetet kell figyelni, hanem a belső értékrendet, és a cselekedeteket. A tinik amúgy is épphogy elvannak a külsejükkel, ellenben nemhogy a koruknak megfelelően viselkednének, hanem jóval az alatt...

2013. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez amúgy azért van,mert hogyha az egyik ezt csinálja,akkor a másiknak is hiretelen megtetszik vagy ,ami divatba jön,mint például ez a hipter stílus.rögtön mindenki rakosgatja ki a tüdőnadrágokat,meg azokat a karamella színű cipőket.szerintem az ismerősöd,azért nem meri vállalni,mert fél,hogy kicikizik emiatt,mert ő más,mint a többi.Én kimutatom a stílusom.mivel együttes pólóim vannak,megtudom találni a megfelelő embereket,akikkel ismerkedhetek,és megegyezik a zenei stílusunk..ezért is hasznos szerintem inkább kimutatni az igazi stílusunkat,és nem beállni a sorba a sok birka után.
2013. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért neked milyen a stilusod, kérdező?
2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert vagy nincs saját valós tudásuk semmilyen más helyzetről,és birkák és beállnak a sorba..vagy pedig van tudásuk,de nem merik felvállalni magukat,mert leszólják azt,aki nem úgy öltözködik,nem úgy viselkedik,ahogy a nagymenők csinálják.
2013. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok tini, de olyan munkám van, ahol nem nézhetek ki úgy ahogy szeretnék. Egyszerűen vannak élethelyzetek, ahol tényleg nem lehet máshogy. Hidd el, valószínüleg pocsékul érzi magát, én legalábbis totál depressziós lettem a helyzettől.

Kicsit olyan "melyik ujjam harapjam le" érzés. Emiatt készülök többek közt váltani, mert ez így nem állapot.

2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy rengeteg rocker van a világon.Ahogyan hip-hop vagy rap rajongó.Vannak dubstep rajongók, techno rajongók stb.De nem merik felvállalni öltözködéssel azt a stílust amelyet képviselni szeretnének.

4-es válaszoló:Én is rocker vagyok.Látszik is rajtam, a hajamon,öltözködésemen,zenei ízlésemen stb.

2013. nov. 9. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenhol egy hihearhia van.létezik egy vezető és mindenki őt követi csak hogy a közelébe érhessen és hogy ő is szépnek és menőnek gondolják,ezáltal több barátaik legyenek stb.
2013. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a legtöbb tini manapság tényleg nagyon uniformizált, egymást majmolják a hülye ruhákkal, cipőkkel, és főleg az ostoba szokásokkal (telefonnal fotózás a tükörben, csücsörítős pózolás).

mondjuk hozzáteszem, h tininként borzalmas ízlésem volt, rocker voltam, de amilyen cuccokat felvettem, az valami iszonyat :D


ebben a korban még nem nagyon van kialakult stílus, keresi magát az ember. talán most, 26 éves koromra mondhatom, h kialakult egy ízlés bennem, tudom, h milyen ruhák állnak jól, milyen színek, fazonok amiket érdemes felvennem, h jól érezzem magam, és ki tudjam fejezni az egyéniségemet.

ha gyerekem lesz, akkor tuti jobban fogom terelgetni mint engem anyukám, mert most látom be, h nem csak bennem volt a hiba, hanem abban is, h nem adott tanácsokat az öltözködésemet illetően.

2013. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!