Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy miután...

Miért van az, hogy miután elköltöztem a szüleimtől, visszavágyom annak ellenére, hogy lelki terrorben tartottak éveken át?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:

de ha vissza is mennél ,3 nap alatt újra rájönnél,hogy mégse akarsz már velük lenni,

-de egyszerű,próbáld ki,lehet,hogy neked ,még 3 nap sem kell hozzá ,csak 2,

2013. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt nagyon jól tudom. Csak szeretém tudni, hogy miért van ez így. Miért akarok visszamenni, ha rossz volt. Nem azt mondom, hogy meg is tenném, de bennem van ez az érzés. És én erre az érzésre vagyok kíváncsi.
2013. nov. 10. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy a hely hiányzik és nem a szülők? Attól hogy ők lelki terrorban tartottak attól még lehet neked a kedves a hely ahol éltél, így vissza is vágyhatsz.
2013. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok, akkor igazad lehet kedves utolsó. A hely, a szülőház hiányzik nekem. Azt hiszem.
2013. nov. 10. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ellen könnyen lehet tenni! :)


1. (legfontosabb) Próbálj ne gondolni arra a helyre.


2. Alakítsd úgy a környezetedet ahol most élsz, hogy az kedvesebb legyen számodra szeress jobban ott élni.


3. Foglald el magad: pl.: ha faluból költöztél városba akkor megannyi lehetőséged van: járhatsz plázába nézelődni, úszni, könyvtárba, moziba stb. Ha nem, és faluból faluba esetleg városból faluba költöztél akkor nehéz ügy :D szerintem erre jó az állattartás hiszen azokról gondolsokdni kell napi szinten

2013. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!