Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a feleségem elválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a feleségem elválni tőlem azért mert elköltöztem otthonról mivel anyósomék házában laktunk ahol az egyik szint volt a miénk?

Figyelt kérdés
Arra hivatkozik a feleségem,hogy én külföldön dolgozom és ő pedig több műszakozik és a szülei segítségére szorul a gyerekeink miatt,nagyon megsértődött azon ,hogy elköltöztem ,de én nem bírom anyósomat a közelemben,mert felhanytorgatja például hogy megcsaltam a lányát,meg elvertem a pénzt !
2013. okt. 16. 11:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de tényleg megcsaltad?:D

Ha igen, hát én se tűrnélek meg egy percig sem a házamban:DD

2013. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Megcsaltad, elverted a pénzt - ez nem elég ok a válásra?


Az ok, hogy nem bírod anyósod. De akkor KÖLTÖZZETEK együtt, családként, ne pedig te egyedül.

2013. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Franc se erti ezeket a noket. En felesegem is el akart valni mikor kiderult, hogy megcsaltam, meg elvertem a penzt. Hol vannak a normalis nok, kerdem en!?!
2013. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég kuszán fogalmazol. A feleséged azért akar tőled elválni, mert megcsaltad, elverted a pénzeteket, és még ott is hagytad.
2013. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Néhányszor rajtakaptak ,hogy a neten randit beszéltem meg ,de aztán mégsem lett semmi azokból az ügyekrből.

Ahhoz sincs anyosomnak köze ,hogy a külföldön megkeresett penzembol kinek mennyit adok kölcsön és azt később vissza tudják e adni !

2013. okt. 16. 11:32
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adtad volna kölcsön a pénzt, abból külön lehetett volna költözni....
2013. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Így ennyiből elég link alaknak tűnsz, szerintem jobb is a feleségednek külön.
2013. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Se szó, se beszéd elköltöztél? Megbeszéltétek??
2013. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu kérdés igaz? kb minden mondatba bele lehetne kötni. Csak nem ezért került kiírásra?


Ha nem kamu, akkor Te egy nagyon ostoba pasi vagy. Sőt, az ostobánál is ostobább, ha nem érted mi történik körülötted.


Ha kamu kérdés, akkor meg kreatív, hogy egy ilyen marhaságot ki tudtál találni. :) Ha így van írj inkább szappanoperákat, hátha nagyobb sikered lesz mint itt.

2013. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön is válóok már sztem:)) A megcsalás.Családos ember létedre a pénz elverése.Családos ember létedre a család otthagyása.Nem hiszem,hogy csodálkozol ezen egy percig is,ha mégis,akkor meg én csodálkozom,hogy mit nem értesz ezen.
2013. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!