Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, Mit tennétek 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, Mit tennétek 33 éves ff vagyok a párommal (38 éves) folyamatosan azon vitáztunk hogy nem vállal fel? Elköltöztem Hibáztam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ezt a dolgot nem tudtam megemészteni ha társaságba mentünk a barátai mindig fontosabbak voltak mint én, inkább mással nevetgélt és ölelgetett mint engem. Ezen sokat veszekedtünk majd elhitette velem hogy fogadjam el ŐT ilyennek. Nem vagyok már fiatal és szeretném ha Ő is jobban ragaszkodna, azt érzem hogyha minden ok, akkor van minden szó szerint, de ha egy apró porszem kerül a gépezetbe egyből félretól. Most két hete hogy egy városi rendezvényen voltunk baráti társasággal és ő eltünt kb 2 órára majd mosolyagva tért vissza.... Ezt nem hagytam szó nélkül majd italoztam és összecsíptünk. Másnap elköltöztem azóta nem beszéltünk most a saját lakásomban élek de hiányzik.... üzentem neki de nem jelentkezett.... Tegnap arra kanyarodtam ahol laktunk... egy ismerős barátunk autóját láttam a ház elött... No ezt a barátot felhívtam mit tud a páromról ??? Simán azt mondta hogy már egy hete nem beszéltek........ Szembesítsem őket hogy tudom h találkoztak vagy hadjak időt a dolgoknak?????

A TE jöttél el és hasonlók nem érdekelnek szeretném megtudni mi a helyes megoldás ... Hibáztam már eleget...


2013. okt. 7. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kegyetlen lesz a válasz...Próbáld elfelejteni , mert más felé kacsingat...Minél jobban kaparsz utána , annál mélyebbre ásod saját magad előtte.Tudom hogy borzasztó nehéz egy olyan emberről lemondani , aki a mindent jelenti számodra...
2013. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végül is mit vársz? Így olvasva a volt párod nem igazán kesereg hogy elhagytad. Neki még jól is jött.

Inkább hagyd a fenébe, és keress olyan társat akinek fontos vagy. Ne alázd magad még jobban..

2013. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek után nem tudom, mit vársz. Összepakoltál, elköltöztél, ő meg mással vigasztalódik. Most az, hogy ez a románc köztük mikor kezdődött, totál mind1 a jelenlegi helyzetre nézve, nem? Ha te is meg akarnád igazán oldani a problémát, nem jöttél volna el. Ahelyett, hogy megbeszélted volna vele és a sarkadra álltál volna, hogy rajtad nem lehet csak úgy átnézni, ha társaságban vagytok, óvodás kisgyerekként eljöttél, ezek után nem tudom, mit vársz. Te is keresel mást, ő is, közötök nincs egymáshoz.
2013. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a tisztánlátást....


Pontosítok többször átbeszéltük utána kicsit jobb lett majd megint a régi lemez.....

Már egyszer elköltöztem a több év alatt akkor Ő keresett és visszaszerzett.... Most Nekem hiányzik.....

Más: a barát tavaly nősült...

2013. okt. 7. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Az számít bármit is, ki mikor nősül?

Miért tagadta le, hogy találkoztak? Hol ebben a logika?

Egy ilyen kapcsolatnak szerinted van értelme, hogy te állandóan elköltözöl, ő meg fusson utánad? Ilyen max 1. lehet valakivel megcsinálni, többször nem.

2013. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 viktor123456 ***** válasza:
Hagyd már a búsba. Kerss mást jobb lesz.
2013. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valaki hiányozzon, nem kell feltétlenül jónak lennie a kapcsolatnak. Ilyenek az emberek.

Két okból érzünk fájdalmat szakításkor (még egy nagyon rossz kapcsolatnál is)

1: Minden változás fájdalommal jár. Nem feltétlenül látjuk át egyből hogy a változás mennyire jó vagy rossz.

2: Ha megvonnak valamit, ami addig minden nap foglalkoztatott. Ha van egy tevékenység, ezesetben a párkapcsolat, akármennyire is szenvedés volt, még mindig jobb mint a Semmi. Ez az Üresség!


Tehát az, hogy hiányzik nem jelent semmit. Te neki azért nem hiányzol, mert

1: Ő eddig is már haverozott, te nem töltötted ki akkora részét az életének, hogy a változást annyira nagynak érzékelje.

2: Benne nem igazán van űr, mert kitölti a haverokkal. Van mit csinálnia, nem érez unalmat.


Ez lenne a logikus magyarázat. Az meg hogy nem vállal fel, nagyon gáz. Nekem is volt hogy valakit nem tudtam felvállalni, hát később rájöttem hogy azért mert sosem néztem fel rá, mert csak kellett valaki mellém, és azóta is szégyenlem hogy vele voltam (csúnya dolog)....


Tehát a megoldás, hogy töltsd ki az űrt. Rakd rendbe az életedet, foglalkozz magaddal, és 33 évesen végre éld a magad életét, és ne azon bánkódj, hogy más nem foglalkozik veled!

2013. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!