Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok, ha egy vadidege...

Mit csináltok, ha egy vadidegen ember elkezd veletek bunkózni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már velem boltba, buszon, kórházban, hogy többnyire idősebb emberek elkezdtek vagy velem, vagy pedig a sofőrrel, eladóval bunkózni. Ordítanak, hogy le akarnak ülni, ha ülnek az a bajuk, hogy hangosan nevetünk. Ha sorban állnak szidják az eladónőt, hogy béna. A kórházba türelmetlenkednek, szidják az orvost, az ápolónőt. Miért csinálják ezt? Azért mer öregek nekik szabad? Én semmit nem szoktam nekik szólni, mert agresszív hülyékkel nem vitatkozok.
2013. nov. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Magyarország,és kész.
2013. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mindig annak a legsürgősebb ám, akinek semmi dolga. Nyugdíjas könyörgöm hova siet? Akinek a gyerekéért kell menni az oviba, vagy munkába, iskolába igyekszik azt megértem. De aki 80 éves, az miért lök félre mindenkit? Mert idős, neki mindent szabad? Elvárja a tiszteletet, közben pedig a viselkedésében semmi tiszteletreméltó nincsen.
2013. nov. 10. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nem is figyelek ezekre, de ha félévente egyszer mégis kinyitom a számat, higgadtan és kulturált szavakkal rakom őket helyre. Hatásosabb, idegen fülek hallatára pedig kínosabb nekik, mintha elkezdenék @nyázni.
2013. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szánakozva és mosolyogva nézek rájuk, ha pedig nem egyedül vagyok, akkor néha elröhögcsélünk az ilyen öregeken. Egyszer egy siető, furakodó öregasszony beszólt az egyik ismerősömnek, akinek erre az volt a válasza, hogy hova siet mama? a ravatalát senki nem kési le.. xd
2013. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 The magic of banana ***** válasza:
100%
ay ilyeneknek,ha nem lennének öregek,le kéne verni a veséjüket XD
2013. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!