Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha egy vadidegen...

Mit csinálnál ha egy vadidegen ember leköpne az utcán?

Figyelt kérdés
Idegesen nézhettem hátra, mert elfutott, de ez most mi?

2012. nov. 23. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is szoktam az utcán köpködni azért mert sok a nyálam nem másért. Amúgy meg fiataloknál ez divat vagányság.
2012. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szívem szerint agyba-főbe verném, de sajnos ez lehetetlen, mert nő vagyok, és nem vagyok olyan erős.

Vagy akkorát vágnék rá egy durunggal, hogy ottmaradna.

Röviden ennyi!

2012. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem köpne többet, de lehet, hogy nem is nyelne.
2012. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igazából ha véletlenül lenne, utána fordulnék megkérném hogy törölje le, és viszont nem látás

Ha viszont szándékosan tenné, akkorát levernék neki hogy lehet fel sem bírna állni

Amúgy kétlem hogy megtennék velem, majdnem 100kg vagyok, 187cm, a nagy kopasz kidobó külsejű embereket ki is kerülik

2012. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mindig van nálam egy üveg hűtött ásványvíz... biztos örülne ha a nyakába kapná így lassan télvíz idején :D

aki leköpdös az megérdemli hogy jól megfázzon

2012. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerencsére tanulok harcművészeteket és futni is tudok valamennyire szóval lerugdosnám szerintem :D
2012. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem volt véletlen, mert mikor hátrafordultam, elfutott. Lány vagyok, úgyhogy nem lenne valami félelmetes, ha elkezdenék csapkodni. Ha van erő bennem, ha nincs.
2012. nov. 23. 18:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Tavaly olvastam egy hasonló történetet valamelyik napilapban, ott is egy nőt köptek le.

Régebben meg amikor mentem Pécsre felvételizni, az utcán két ork kisgyerek köpködte egymást, meg akiket egymás köpködése közben eltaláltak. Nyilván hiper-intelligensek voltak a szüleikkel együtt akiknek nyomát sem láttam.

Hogy mit csinálnék ilyen helyzetben? Ha sikerülne elkapnom, akkor elővenném a legkedvesebb mosolyomat és modoromat, aztán elég valószínű hogy az illető a jövőben nem használhatná a metszőfogait.

Neked pedig mivel lány vagy, javaslom az önvédelmi sprét. Legközelebb ha sikerül elcsípned fújd bele az egészet a pofájába a kis kulturálatlan sz*rházinak.

Amúgy hogy nézett ki, és mennyi idős volt?

2012. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt érzem, hogy én lányként bármit reagálnék vissza, nem lenne visszatartó erő. Ilyen erővel, ha megtörténne mégegyszer, meg is üthetném, rúghatnám, vagy lefújhatnám, mindegy lenne, nem lenne "súlya". Lehet, hogy csak én érzem ezt, de ezt érzem.

(rasszizmus nélkül, az Ők nőiket se tartják nagy tiszteletben, hát még egy magyar lányt - de azért elfutott, biztos ami biztos...)

Szóval nem látom a megoldást, az okot meg pláne - kire hasonlíthattam, vagy mit árthattam, hogy csak így...

2012. nov. 23. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Iszonyat feszültség van az emberekben. Egy csomóan megkattannak teljesen. Volt egy videó, hogy londonban minden ok nélkül(!) hátulról úgy leütöttek egy lányt, hogy eszméletét vesztette. Szóval én nem csinálnék semmit. Elmennék onnan minél előbb, mert nem tudom, hogy ki az és milyen lelki állapotban van. Lehet épp most robbant föl valami benne belül és már semmi nem számít neki.
2012. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!