Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ajándékot adjak mikulás...

Milyen ajándékot adjak mikulásbulira?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves fiúnak kell ajándékot adnom, de nem tudom hogy mit. Háát.. Amit tudok róla, az az, hogy szereti a sportokat, vicces, szeret barkácsolni és thai-boxol. Amit már tudok, hogy veszek neki valami csokit vagy cukorkát. de az a baj, hogy kell valamit csinálni saját kezűleg, és nem tudom hogy mit. kézügyességem az van, de kreativitásom az nem nagyon van. Valami ötlet? Az se baj ha nem kötődik a leirásához , csak kreatív legyen :) Köszi :) /linkelhettek is !

2013. nov. 14. 17:06
 1/3 anonim válasza:

Van pár ötletem..:

:D

Ha nem tudsz mit kitalálni.. végső esetben vegyél neki egy boxert :D (az vicces is ráadásul.. tuti jot fogtok nevetni xd)

Vagy.. ez a másik..említetted hogy kreatív vagy :) Végy egy óraszerkezetet (vagy vedd ki egy régi órából.. ezezket hogy mutatók és az a motor izé ami hajtja az egészet) majd csinálj egy viszonylag keményebb kör lapot és lyukaszd ki a közepét. oda illeszd be a mutatókat, az óra hátuljára pedig az óra motort :D (bocs nemtom mi a motornak az igazi neve xd ) és azt a kört ki lehet dísziteni pl egy közös képpel.. rajzolsz rá. vagy mittudom én :D

szerintem ez elég jó ajándék lenne. egyszerű de mégis ötletes :D

Ha nem értetted hogy mit akartam elmagyarázni akkor írj egy privit :D

addig keresgélek még.. csak neked :DD

(am lány vagy?)

2013. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2013. nov. 14. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
virgácsot
2013. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!