Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy rajztanárnak?

Figyelt kérdés
Szóval van a sulinkban egy rajztanár akit nagyon szeretek és valami személyessel szeretném meglepni év végén. Igen, tudom hogy még nagyon messze van de magamat ismerve mire kitalálom már június van. Idén nyolcadikos vagyok és ezzel a tanárral azért különleges a kapcsolatom mert 5 éves korom óta ismer, a szüleimmel is jóba van. Járok egy szakkörére ahol fotózunk és arra gondoltam eddig, hogy talán valami ehhez kapcsolódó ajándékot vennék neki ha majd eljön a búcsúzás ideje:( Ezenkívül még írnék neki egy személyes levelet amiben megköszönném és leírnám, hogy miért szeretem őt nagyon és, hogy mennyi közös élményünk volt együtt. Szerintetek ez jó ötlet? És mi legyen az ajándék? (Boron meg csokin kívül mert azt az osztály együtt adja) Normális válaszokat légyszi:)
2013. nov. 7. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És az lemaradt, hogy férfi az illető
2013. nov. 7. 18:22
 2/8 A kérdező kommentje:
És 50 év körüli
2013. nov. 7. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaktuszt.
2013. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami festményt, rajzot. Vagy egy emlék könyvet benne fényképek, amiket csináltál meg rólad is :D vagy a képek alá leírsz valami emlékezetes sztorit, aminek ő is a részese volt vagy valami hasonlónak szerintem nagyon örülne :)
2013. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak, ez nagyon tetszik:)
2013. nov. 7. 18:48
 6/8 A kérdező kommentje:
de azért jöhetneek még:)
2013. nov. 7. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy papírt, és mondd neki, hogy ezen a papíron van a 6. dimenzió. És, hogy ezt látni kell! :)
2013. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jöhet még!
2013. nov. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!