Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyi idő alatt ennyit változo...

Ennyi idő alatt ennyit változott a világ. Mi lesz még a jövőben?

Figyelt kérdés

Főleg a gyerekeinkkel, 20 év múlva még durvábban fognak viselkedni, mint most.

Egyébként szerte a világon mindegyik gyerek így "menőzik".


Régen: http://www.youtube.com/watch?v=wcXbcBtfbJ8


Most: (ez még csak a gyengébb változat, viszont ott a rájuk ható zene is a háttérben): http://www.youtube.com/watch?v=eVv2wzhk-kA


A rosszabb az, hogy a média is ilyen műsorokat vetít a fiataloknak (Éjjel-nappal Budapest, most következő VV 6) amitől így viselkednek, és tonna számra gyártják a Justin Beaber féle énekeseket is. Mint pl, az x-faktorban. A No Pardon, vagy milyen nevű csapat.


Meg a már magyarországon is kapható monster high babák, stb... Úgyhogy nekem nem is kell gyerek, úgy gondoltam. Talán 20 évvel korábban, de most ebben a korban, amiben vagyunk, nem.


A rosszabb az, hogy amíg a szülei előtt játszák a jó lányt, addig a hátuk mögött ki tudja, mit csinálnak.



2013. nov. 14. 21:08
1 2
 1/12 JohnTitor ***** válasza:

A világ gyorsan változik 15 év alatt is sokat változott.

Ami szerinted rossz az nekik elfogadott, ez van ezt kell szeretni.

2013. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden van nekik, de az sem elég! A legmodernebb kell mindegyikből, hadd körözzem le a másikat! Ebben áll a menőzés! Amit perrsze a családi pénztárca bánja.
2013. nov. 14. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól látod, tényleg hanyatlik minden. De szerintem ha jó lenne a gazdaság, akkor legalább enyhülne és nem lenne minden harmadik nő prosti. Ez van sajnos, sokan csinálják ezt.
2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 JohnTitor ***** válasza:
A felnőttek is ugyan úgy versenyeznek egymással, nem csak a gyereknél van ez, hogy mindig a jobb kell, mint a másiknak.
2013. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez igaz, teszi mindezt a "versenyző" piac is egymással, de a felnőtterk azért nem így csinálják.


Ha most keresztény lennék, akkor azt mondanám, hogy a sátán vette át a hatalmat a föld felett.

2013. nov. 14. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem a sátán vette át a hatalmat a Föld felett, hanem a sátánisták. Én nem mostanában, hanem már évezredek óta.


Ezt szó szerint kell érteni. Sátánista az, aki annak vallja magát, és annak szellemében cselekszik.


Kedves egészségedre, Rotschild dinasztia és Rockefeller dinasztia, meg akik felettük állnak. :) Biztosan jól érzik magukat, hiszen tiszta a lelkiismeretük. Jól is van így, ne változtassanak magukon. Minek, hiszen nyugodt a lelkiviláguk.

2013. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem neveléstől függ. Abban igazad van, hogy tényleg gáz, hogy sokan úgymond menőznek stb., meg ahogy viselkednek. Ill. az is hogy a média ilyen műsorokat sugároz, mint amilyeneket írtál.

De szerintem a szülőn és a nevelésen múlik a dolog, mert vannak még normális gyerekek/fiatalok, akik nem csinálnak a szülők háta mögött rossz dolgokat. A szülő feladata hogy úgymond "megmutassa" a gyerekének a világot, és a gyerek gyakorlatilag azt látja, amit a szülő mutat neki.

Egyébként meg az ilyen műsorokat nem kötelező nézni, lehet helyette olvasni is vagy egyéb értelmes dolgokat csinálni. (Bár az tényleg gyalázatos, hogy szinte már csak ilyenek vannak. )

2013. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nagyon jót linkeltél amúgy, mármint tanulságos. Tudok róla. Csak egy apró probléma, h a hatalom jókisfiúnak kezdi terjeszteni a Sátánt. :S Sajnos. Ld.: spirituális sátánizmus - eszerint még a szeretetet is a sátán baszta a világra... :S
2013. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!