Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez? Megfog ez...

Miért van ez? Megfog ez változni valaha? Miért változott ennyire meg a világ?

Figyelt kérdés

A mai emberek NEM CSAK A 1O ÉVESEK , állandóan azzal keménykednek, hogy milyen gépük van, milyen pontszámot értek el, meg hanyas LVL stb... Mindent leszólnak, mert a másnak nincs pénze GTX TITAN EXTRA MEGA GIGA EDITON-os kártyákra..

Flegmáznak a semmire, Teamspeakon, skypen, beszólnak, szájharcolnak, hogy "Megverlek" "szétütlek" élőbe meg sehol semmi, úgy érzem hogy szét.ik a netet az ilyen barmok! Miért van ez ? Miért változott meg ennyire a világ? Mikor én 8-9-10 éves voltam anyukám régi rossz telefonját kaptam meg :D Nem ilyen Iphone 9999-t Sőt, nem szóltam be senkinek, meg segítettem amikor kellett , ma meg... Ott keménykednek éjjel-nappal a minecrafton meg egyéb játékokon. Sőt, iskolába is, Megyek haza álltalános felé lakok, erre beszólnak a 2 fejjel kisebb emberek nálam, jó jó, tudom hogy nem a magasság számít, de olyan csontos ember szól be, ha meg valaki megütné ( biztos hogy nem ütöm meg :) Nem vagyok egy állat ) Akkor meg sírna a szája...


2013. jún. 21. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mindegyikük neve valami Vér Istvánra rímelhet...:))


Mondjuk én is kicsit szégyenlem, de büszke vagyok a konfigomra. (FX-8320 4,8GHz, 7950, 8 giga RAM...:D)


Mondjuk ÉN speciel ilyen külön gamer közösségekben játszok csak.pl Most Minecrosofttal vagyok, most indult a dolog, még csak pár srác van benne, de jó fejek, bár 15-16 évesek, de nekem pont jó. (15 vagyok.) Itt aki feltéved a TS3 szerverre, és ilyen gyökér letiltják a fenébe, hogy ne rontsa el a többi értelmes játékát...


Amúgy én is néha bediktálom, hogy BF3-ban húúúú 60.000XP egy kör Conquest Large-ban...:D Meg néha van, hogy egy-két emberrel a 3dmark pontokban versenyzünk.:)


De a baj szerintem ott van, hogy a kölkök nem tudnak veszíteni, túl komolyan veszik a játékot. Szóval, ha valaki jobb nálam, én elfogadom, mondom: Jól tolod, haver!, és nem anázok, mert jobb nálam.


De ugye a játékosok törvénye: Aki jobb nálam: cheater, aki rosszabb: gyökér noob


Javaslom ne állj le a leghülyébb 10 évesekkel játszani, akkor talán nem húznak fel a cincogásukkal.

2013. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én valahogy az ilyenekről tudomást sem veszek. Itt is szokott lenni 1-2 kérdés, ami erre éleződik ki. De tudom, hogy ezeknek az emberek 90%-a nem is tudja mi van a háttérben. Itt most konkrétan a programozásra gondolok. Valahogy én egy játék megírását nagyobb értéknek tartok, mint a végigjátszását.

Nem a nagy gamerek ellen szólok, de valahogy én ellenzem, hogy ha valaki a számítógépet csak játékra használja. Sokkal értelmesebb dolgokat is lehet vele művelni. Hasztalan és időrabló. Ezért nem irigykedem. Némelyik ember nem is tudja kihasználni a gép igazi teljesítményét.

2013. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudnak mással érvelni, csak azzal hogy nekik mijük van... Bepofázni meg azért szoktak, mert már egy nyakast se lehet adni nekik. Hogyha meg jobban megnézed, FB-n is, Trollfészen is, meg itt is van egy rakás tahó aki csak trágár módon tudja magát kifejezni Pl: "Ez így sz@r." Az a kis köcsög amelyik pofázik neked hogy leüt meg stb. az is csak egy szemüveges hájas kis senki aki a közösségi lemaradásait itt próbálja meg kompenzálni a.k.a ő milyen raLY gyerek is valójában...


Ezek itt nőttek fel a monitor előtt, ne várjunk többet tőlük. (Egy bolond százat csinál)

2013. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyet értek... Amúgy, első : nekem is volt egy jó kis silkroad közösségem :) És pl volt hogy beüvöltötték hogy Jee sikerült a +8, de nem éjjel nappal, hogy b*admeg csak 999 magos a pc-m... Meg , minek te szégyelled magad ha neked rossz?:D ( nem rossz xd ) Nekem PL: egy core 2 duo-s pc-m van, és egy hd 7770 4gb rammal ELVAGYOK VELE, KIHASZNÁLOM 100-BA NEM ÚGY MINT A MAI 10 ÉVES KEMÉNYKEDŐ ****-K HOGY MEGVESZI A APU ANYU 200 EZER FROINTÉRT A SZARUL ÖSSZE RAKOTT PC-T ÉS A GYEREK MINECRAFTRA HASZNÁLJA... EZ HÚZ FEL LEGINKÁBB HOGY POFÁZNAK POFÁZNAK ÉS POFÁZNAK, NEM LEHET OLYAN TS3 SZERVERT TALÁLNI AHOL NINCS 10 ÉVES ADMIN. See MTA_n is van 1 pár... és csak pofáznak... jó, ezt egy darabig ellehet viselni, de mikor 99999-ra vágják a pofádba egérhangon : Hogy büdös cheater, szétütlek stb.. Akkor már elég idegelő :) Főleg ha az ember tanul küzdősportot
2013. jún. 22. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, én a SAMP szervereken futottam össze valódi kis nyomoroncokkal... Fél év alatt jutottam el arra a szintre, hogy S0beittel rójam a köreimet. Erre kaptam a pofámba hogy "Mi van anélkül nem megy?" Aztán kihívtam őket DM-be...(Hack nélkül) Megalázottan léptek le a szerverről. Fura, azután egyik se pofázott egyik olyan playernek se, akik már jó ideje oda jártak. Részben sikerült rendet raknunk...
2013. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a jobbik eset, mikor kikapnak a kedvük is elmegy. De mikor ott fenyegetőznek a 10 éves kis görcsök, hogy megvernek na akkor mennék el hozzájuk :)
2013. jún. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!