Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, Férfiak mi az a tulajdon...

Fiúk, Férfiak mi az a tulajdonság amit legfőképpen hiányoltok egy modern nőből?

Figyelt kérdés
Mint például hogyan viselkedjen, könnyen vagy nehezen legyen kapható, mihez értsen a házimunkán belül, milyen legyen a személyisége....stb.

2013. nov. 15. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Legyen saját gondolata, személyisége, éééééés szeresse a természetet! Lehessen vele kirándulni és ne legyen kényes.
2013. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az öszinteséget
2013. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En szeretem ha egy lany/no meg birja mondani kontorfalazas nelkul hogy mit szertne, nem pedig korulirja, meg azt varja hogy en a sohajtasabol kitalaljam hogy mire gondol. Borzaszto idegesito tud lenni amikor az "Igen" "Nem"-et jelent, a "Semmi baj" azt hogy "Nagy a baj", a "Mindegy" meg azt hogy "Dehogy is mindegy, es jaj neked ha nem jossz ra hogy mit akarok". Aki ezt kepes megtenni azzal nekem a tovabbiakban nincsen problemam, hiaba takarit, foz es mos ha kinszenvedes valtani vele par mondatot. Ha viszont boldogan osztok meg vele barmit mert tudom hogy az oszinte velemenyet hallom vissza nem pedig talalos kerdeseket meg rejtelyeket, akkor szivesen elnezem neki hogy nem foz minden nap, vagy nem takarit, vagy mittudom en mit nem csinal.
2013. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nőiesség...
2013. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Off: Első, én meg a modern férfiakból hiányolom a természet szeretetét, hogy lehessen velük kirándulni. Micsoda véletlen! :-D
2013. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az őszinteség mérvadó. Ebben egyetértek :) a 2. válaszra.


A következő válaszadónak: az hogy ha valaki bizonytalan és ebből kifolyólag nem tud konkrét választ adni egy kérdésre mert időre van szüksége hogy eldöntse mit akar attól még lehet egy "tökéletes nő"


Az első válaszadónak: akkor te a natúr nőkért vagy oda akik állatbarátok és természet szeretők. Ez is jó szempont.

2013. nov. 15. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy természetes legyen. (Ami modern az mesterséges, nem pedig természetes.)
2013. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Heh, hát micsoda véletlen :D Én személy szerint nagyon szeretek kirándulni és a legjobb az lenne ha egy természetszerető nővel tehetném :D Csak a többség inkább berúg, leissza magát és bulikban rázza magát. Huuuh éés hogy elkanyarodtam az eredeti kérdéstől, nahát... Ja és igen stikkem hogy mezítláb nyomom nyáron az erdőbe fuck yeah. :D Na már megint elkanyarodtam... (első voltam)
2013. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egymásra találás.
2013. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a modern fiúknál a káromkodásmentes szöveget hiányolom.
2013. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!