Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek az számít,...

Lányok! Nektek az számít, hogy egy fiún milyen cipő van?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor például a párkeresésnél ez mennyire befolyásolja a döntéseiteket?


Ha lehet, kort is írjatok :)



2013. nov. 17. 15:09
 1/7 Risszaa válasza:

legyen hasonló stílusa mint az enyém és nem a cipője számit

de ha így Steel bakancs van rajta akkor meg gondolandó

2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem. engem az ember maga érdekel.

ha olyan a stilusa ami tükrözi az öltözékét akkor mindegy.


pl..fönököm férje egy laza határozott csávo szakadt nadrágban ami talán még nagy is rá, tornacsuka néha,meg ing hozzá. nagyon fura összeállitás de eszméletlen jol néz ki benne mert olyan az ember is.


ha valaki egy bunko laza menöcsávos tipus és öltöny van nála meg márka akkor lehet hogy körberöhögöm.


27

2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szoval a lényeg hogy menjen az öltözékhez és a stilusához. mindegy h agyonszakadt vagy vadiuj, márka vagy kinai.

elözö voltam

2013. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem ez nem izgat, mivel gumizmában járok :D
2013. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokat elárul az emberről, hogy milyen cipőt hord. Nyilván nem ez alapján választok, de mindenképpen az elsők között van, amit megnézek a pasin, aki tetszik, hogy milyen cipője van.
2013. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem számít.. Nem a márkája, hanem a stílusa.. Ez nekem hozzátartozik a külső megítéléséhez.. Nem jövök össze olyan pasival, akinek nem tetszik a külseje és a ha egy férfi történetesen hegyes orrú bőr cipőt hord vagy szandált zoknival, vagy tépőzáras cipőt az nekem nem tetszik, ha nem tetszik nem jövök össze vele.. de szerintem ez a legtöbb emberrel így van.. a külső számít, hiszen azt látod először, az tetszik meg.. A külsőhöz pedig hozzájárul az öltözködés, ahhoz pedig, a cipő..:)
2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
számít! 14/l
2013. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!