Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen ez a telitalpú/...

Lányok! Milyen ez a telitalpú/éktalpú bokacsizma?

Figyelt kérdés

[link]

Árat és külsőt és mindent nézzetek légyszi!!!!! :) Köszi



2013. nov. 16. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó!! :)
2013. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik, a talpa is jó, és platformja is van :)

milyen magas vagy benne?

2013. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Messziről nem rossz.

Nagyobb méretben: "fuu, de gagyi anyaga van, mint egy ócska kínais cipőnek." Utána megnéztem az árát, mondom ez viccnek jó. A szegecsek bénán vannak rátéve, valahogy némelyik rossz helyen is van, meg félig kiáll, tuti összekaristolod járás közben a másik cipőt, leesnek, kiszakítja az anyagot.

Az orránál hibás az illesztés. A talp és a járótalp megintcsak rosszul van, szerintem két hét után felválik mindenhol.

Én ennyiért nem venném meg. Egynek nem rossz, ha tetszik, de 3ezernél többet nem adnék érte - szerintem kínaiban vagy piacon találsz is annyiért.

Mondjuk nekem személy szerint ez a fazon nem is jön be. Ha bővebb lenne a szára, akkor jó lenne, így csak nadrághoz tudom ízlésesen elképzelni (és azt sem beletűrve, én még nem láttam lányt, akinek úgy előnyös lett volna), akkor viszont felesleges annyi szegecs, és valószínűleg a nadrágba is akadnak. De ha van mellé hosszú csizmád, meg olyan is, amit szoknyához, ruhához felvehetsz, ja meg egy lapos is a pocsék időre, akkor egynek megteszi. Már ha nem zavar, hogy nevetségesen túlárazták.

2013. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gagyi.

Még arra sem vették a fáradságot, hogy a képen ne legyen hibás. A talpa le fog válni, béna a ragasztás.

Az anyaga műbőr.

Ez egy elég igénytelen cipő. Ennyiért meg vicc.

2013. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nabilah válasza:
100%
Borzalmas..
2013. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom
2013. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!! Hú milyen felépítés leírásokat kaptam, nagyon köszönöm,akkor szerintem nem veszem meg, hanem keresek hasonlót jobb minőségben!! :) Mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. nov. 16. 19:35
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy 174 cm körül lennék benne!
2013. nov. 16. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha télre veszed akkor nézd meg a talpát. Ne legyen rajta ragasztó, tökéletesen illeszkedjen a teteje a talpához.

És az alja legyen gumi és mélyen bordázott.

Ha észreveszel bármi kis bőrhibát, illesztési hibát, ragasztót, akkor hagyd ott az üzletbe bármennyire is tetszik, mert ezek esnek szét elsőnek. És utána mehetsz reklamálni amit vagy elfogadnak vagy nem.


A forma pedig ne menjen a funkció rovására.


Amúgy egy cipővásárlási tipp: akkor menj cipőt vásárolni, ha le van strapálva a lábad. Mert ha akkor is kényelmes mikor fáradt lábbal mászkálsz benne, akkor nagy valószínűséggel kényelmes lesz hétköznapokra is.

2013. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!