Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha cipő alapján...

Lányok, ha cipő alapján választanátok párt, milyen márkájú, küllemű cipő nyerne?

Figyelt kérdés
Férfi cipőről van szó értelemszerűen és olyan, amit lehet hordani télen is. Kép linkelésért jár a zöld kéz
2013. okt. 7. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha valóban létezik ilyen lány, akkor kérem, engem messziről kerüljön el.
2013. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A jó öreg slattyogós műanyag strandpapucs zokni nélkül a menő télen.Anélkül neked esélyed sincs párt találni.
2013. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
volt egy kérdés pár hónapja: "úgy látom, egy csomó lány megnézi a Vans Era cipőmet, lehet, hogy menő vagyok?" na kb ez az agyhalott kategória a te kérdésed is
2013. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a kérdező ùgy értette h minden cipőnek vannak tulajdonságai.Ès aki ilyen cipőt hord az olyan ember.pl.ha valakin bakancs van az kemény/agresszìv(persze nem szò szerint)
2013. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tényleg a cipő számít, akkor azt válaszd, amelyik a legjobban illeszkedik a szádba, amikor valaki belelép!
2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%

Timberland

[link]

2013. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Kérem a zöldet! :)

2013. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Lina93 válasza:
60%

Csakis gumicsizma! Télen, nyáron szuper. Kiegészítőként szeretem a vasvillát is...


[link]

2013. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy értette, hogy melyik stílusú? Mert lehet, hogy felszínes dolog de szerintem sokat elárul egy emberről az öltözködési stílusa. Nekem ezáltal a Martens bakancsos srácok jönnek be, de nem az acélbetkós rockerek és skinheadek, hanem inkább a punk-rockerek :D


[link]

2013. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem cipő alapján választok, de kifejezetten utálom a fehér edzőcipőt farmerral.

Ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!