Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is igénytelen, ha...

Szerintetek is igénytelen, ha valaki melegítőgatyában megy valahova?

Figyelt kérdés

Pl vásárolni vagy ilyesmi.

ha csak futni megy akkor még oké...



2013. nov. 21. 14:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
A közértbe én sem szoktam kiöltözni. Mondjuk nem egy 30 éves mackóban megyek, meg susogós joggingom sincs, de egy sima melegítővel szerintem semmi gond.
2013. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Az igénytelenség nem az ha valaki tiszta, nem szakadt melegítőben megy vásárolni vagy dolgozni.

Az igénytelenség ott kezdődik amikor valaki nem képes megfürödni, vagy koszos a ruhája, vagy lóg a takony az orrából.

Nő létemre jómagam is elmegyek a boltba melegítőbe, mert tiszta, normális, kényelmes. Nem fogok kisestélyibe menni kenyeret venni, mert valaki szerint igénytelenség.

2013. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

Nem igénytelenség, hanem kényelemszeretet. :)

Nincs ezzel semmi gond. Lazíts már egy kicsit!

2013. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Én is szoktam szabadidőnadrágban bemenni a városba.

Egész egyszerűen azért, mert kényelmes.

Mellesleg egy melegítőnadrág is lehet divatos.

2013. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
Nem igénytelen,hogyha tényleg divatosan néz ki.Én viszont úgy érezném magamat,hogyha melegítőben kéne mennem valahová,vagy az utcán menni,minthogyha alsóneműben lennék kb.:D Vagy pizsamában...
2013. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Igen, nagyon igénytelen. Nem igaz, hogy nem lehet normálisan felöltözni legalább az utcára.
2013. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
igen az de az is igénytelen akin nem 2-3 millás ruha óra és ékszer van sőt az is igénytelen aki nem 30-40m autóval jár
2013. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, ne is mondd! Nézni is rossz azt a sok csutás melegítőgatyás lányt. Főleg amikor a melegítőhöz ott lóg a csökevény t-rex karján a louis vuitton táska.... Ha nem bírja elviselni a farmert, akkor vegyen fel egy vászonnadrágot, vagy egy cicanadrágot, de melegítőben ne menjen már vásárolni meg ilyen helyekre.
2013. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
59%

Szörnyű és igénytelen, akkor is ha tiszta és nem agyonhordott.

Soha eszembe nem jutna, csak ha kocogni megyek.

2013. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de főleg amikor megfeledkeznek róla, hogy abban vannak és abszolút hozzá nem illő kiegészítőket vesznek fel hozzá. Plázacicákra gondolok elsősorban, mint már előttem is írták, a lv táskával, és akkor a nyakában meg valami swarovski meg rajt van az elegáns karórára, meg ne adj isten magassarkú, láttam már olyat is, akin hosszú fekete vászonkabát volt a mackógatya fölött... Elképesztő... Egyszer megkérdeztem az egyiket, hogy ez mégis mire jó, azt mondta, ez nem sima melegítő, hanem Nike... Hát, hallod, attól még nem fog jobban illeni hozzá a többi cucc, hogy drága volt. Hordjon melegítőt, de akkor legyen sportos a stílusa, öltözködjön úgy.
2013. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!