Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden irritál! Mit tegyek?

Minden irritál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történetem elég egyszerű, egyszerűen úgy érzem hogy megbolondulok. Minden kis dolgon felhúzom magam, minden áldott nap ideges vagyok, a családom nem segít a helyzetemen, itthon is tesznek rá.

Jegyvizsgálóként dolgozom, így mikor szolgálatban vagyok, akkor is ideggörcs vagyok.

Jóformán nem tudok örülni semminek, nem lelem örömöm semmiben, nem tudok ellazulni és kikapcsolódni. Az egész életemben nem látok semmi célt, okot amiért kitartanék. Jelenleg másfél hetes "szabadságon" vagyok, de semmit sem ér, mert ugyanúgy padlón vagyok idegileg. Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, de néha úgy érzem, őt is kikészítem a folyamatos idegeskedésemmel, mert ilyenkor nem lehet hozzám szólni, csak tombolok - ő pedig hallgat.

Úgy gondolom nagyon fiatal vagyok még ahhoz, hogy tönkre menjek ezek miatt. Gyerekkorom nagyon rossz volt, nem részletezem, de amik történtek, csoda hogy még ilyen "normális" vagyok.


Mi lenne a megfelelő számomra? Van valami mód amivel "kigyógyíthatnám" magam? Házi praktika, vagy csak egyszerű tanácsok?


Pár okos hozzászólásnak örülnék, mert én már próbáltam mindent....


Előre is köszönöm!


L/23



2013. nov. 21. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok pihenés,baráti társaság...

összejövetelek,kirándulás-utazás...lényeg,hogy kerüld el a hétköznapi vitákat,meg ami feszültségforrás!

2013. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus!!! Mi innen a távolból nem tudjuk begyógyítani a gyerekkori sebeidet... Hidd el, szükség van erre, lehetetlen normális életet élni, ha nem nézünk szembe a múlttal és keressük a gyógyulást!!!


9 év egyéni és 5 év csoportterápiával a hátammögött mondom ezt.


Minden jót!


Ja,és ez a munkakör semmiörömöt nem ad, sürgősen válts!!!

hobbik

mozgás

friss levegő

kapcsolatok, barátok

2013. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!