Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Irritál a férjem viselkedése....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritál a férjem viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem naponta, de 2 naponta biztosan ki megy a közelben lévő boltba beszélgetni az eladó lánnyal. Én is ismerem a lányt, a barátját, tudom hogy nincs köztük semmi, de valamiért mégis annyira bosszant hogy naponta minimum egy fél órát ott tölt. Beszéltünk rengeteget erről és azt mondta hogy ő zokon veszi azt, hogy én emiatt mérges vagyok. Elmondta hogy neki nincsenek barátai meg hogy szüksége van arra hogy valakivel megbeszélje a dolgait és igenis elmondja azt is, amikor mi összeveszünk valamin. A környékbeliek már többször is rákérdeztek ennél a lánynál hogy van-e köztük valami a férjemmel. Ez borzasztó megalázó. Egyébként a lány természete ilyen, mindenkivel haverkodik, nem a férjem az egyetlen. Mi a véleményetek erről? Szerintetek feleslegesen bosszankodok? Ma reggel sincs itthon már vagy egy órája... és egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak, legszívesebben felrobbannék a dühtől.
2013. nov. 7. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Robbanj:)
2013. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Biztos van egy kedves eladófiú is, akivel szívesen beszélgetnél:) meglátjuk mennyire lesz ínyére :)
2013. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

"Ma reggel sincs itthon már vagy egy órája."


Én ma reggel már több, mint 3 órája nem vagyok otthon, mert dolgozok. Párom ma szabadnapos. Remélem, nem robban fel a dühtől, mert dolgozok. :)


" Én is ismerem a lányt, a barátját, tudom hogy nincs köztük semmi, de valamiért mégis annyira bosszant hogy naponta minimum egy fél órát ott tölt. "


Miért ne beszélgethetnének? Nem discóba mennek, nem buliznak, söröznek nélküled, hanem beszélgetnek. Ebben semmi rossz nincs. Én minden reggel, munkába menet megállok kávézni a helyi boltnál, és beszélgetek az eladólánnyal (én, nő :) A párom is ugyanezt teszi. Ez nem bűn.

2013. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, a legutóbbi beszélgetés alkalmával ezt is felhoztam hogy fordított esetben ő féltékeny lenne, és ugyanígy zavarná. Szívesen eljátszanám vele, de csak női eladók vannak a boltokban. :D
2013. nov. 7. 10:25
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Mit tegyél? Valami vacsorát az asztalra, amikor hazaér.

Tudd hol a helyed, hogy merészelsz hõbörögni, mert a férjed beszélget?

2013. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen jó kis beszélgetésekből szokott lenni jó kis szeretkezés :-).Én is dolgoztam boltban,és velem is beszélgetett nős pasi aki elmesélte a bajait.Ne mondjam mi lett belőle.De lehet hogy ez a lány rendes és nem kezd nős emberrel!!!
2013. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak tünet szerintem hogy az eladólánnyal beszélget. Ha eltiltod tőle, majd beszélget mással. Inkább azt lenne jó megfejteni, mit és miért nem tud megbeszélni veled. Ez furcsa hogy nincsenek a férjednek barátai. Lehet hogy csak ideje nincs találkozni velük, vagy úgy gondolja te nem örülsz ha velük van. 32F
2013. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem az én párom velem beszéli meg a dolgait...
2013. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

"Nem értem az én párom velem beszéli meg a dolgait..."

Vannak férfiak akik erre nem képesek. És vannak nők, akikkel nem lehet megbeszélni sok mindent.

2013. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Van gyereketek?

Ha nincs, akkor még most váljatok el gyorsan!


Na nem azért, mert férjed tuti megcsal vagy ilyesmi, nem. Hanem azért, mert ha megcsal, ha nem, te mindenképpen azt hiszed, hogy megteszi, vagy legalábbis baromira féltékeny vagy arra a nőre. És látszik, hogy ez az érzés akkor is benned van/lesz, ha 100%, hogy nem csal meg a párod. Szóval így is úgy is őrlöd magadat, és később a férjedet is fogod (illetve már el is kezdted, hisz beszéltétek, hogy mi lenne ha te is ezt tennéd, stb...) Ebből pedig az lesz, hogy elege lesz, nem bírja majd hallgatni, és ha addig nem tette meg, akkor már csak azért is megcsal azzal a nővel.

Aztán ott lesz végül eleged, és akkor akarsz majd elválni, nagy veszekedések közepette. Akkor már kizárólag az lesz a válóok, hogy megcsalt. Közben a valódi ok lehet hogy az, hogy elege lesz a féltékenykedésből.


Igazából mindegy is. Bizonyos mértékű barátkozás szükséges akkor is, ha házas az ember. Hogy kinél mekkora az a szint, ami belefér, illetve amit a társától és annak barátaitól elfogad/eltűr, az teljesen változó.

Őszintén szólva amit leírsz, az nekem sem tetszene, én is túlzásnak tartanám. Pár hetente félóra beszélgetés az elmúlt hetekben történtekről azt mondom belefér. De 2 naponta durva. Kivéve ha nem időmilliomos a párod. De ha valaki dolgozik, otthoni feladatokat elvégzi, akkor a fennmaradó idő olyan kevéske, hogy jobb azt a saját párunkra és a pihenésre fordítani, nem a sarki közértesre, vagy internetezésre, facebookozásra, stb...

Meg engem pl zavarna, ha más nővel beszélné meg a kettőnk vitáit...


De hallod Kérdező, bocs, hogy ilyet írok, de szerintem ha már ilyen a helyzet, hogy a saját összeveszéseiteket is mással tárgyalja meg és nem veled, akkor már igen komoly a baj. Lehet, hogy nagyon nem passzoltok össze, és ha nem lenne ez az eladó csaj, akkor sem lenne teljes az összhang. Így meg ha veszekedtek,van kihez szaladnia kiönteni a lelkét, és meg is teszi, ahelyett, hogy magában duzzogna. Érted, szóval a vitáitok előbb voltak, mint hogy a csajhoz járkált volna...

Attól, hogy leszokik erről a járkálásról, még a ti kapcsolatotok nem fog változni. Ez a nő csak utólagos ürügy...

Legalábbis a leírtakból ez tükröződik...

2013. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!