Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan éljem az életem ahhoz,...

Hogyan éljem az életem ahhoz, hogy azt érezzem egy erős FÉRFI vagyok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

hát viselkedj férfiasan

ne hagyd, hogy más döntsön a sorsodról, ne menekülj el senki elől, vállald mindenért a következményeket

2013. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég hosszú lenne erre itt válaszolni de ajánlom Csernus Imre A férfi című könyvét, számomra nagy segítség volt amikor én tettem fel ezt a kérdést magamban.
2013. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olvastam. De elbuktam. Bár nem is tettem meg mindent a győzelemért úgy érzem.
2013. nov. 23. 17:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én hibám.
2013. nov. 23. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
valtoztass az eletmododon, pl kezdj el sportolni, es nezd meg ahogy alakul a tested, ugy fog alakulni a szemelyiseged is :) (nekem bejott)
2013. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagy. Az, hogy milyen egy férfi az nem úgy derül ki, hogy megnézzük valami könyvben és akkor olyannak kell lenniük. Hanem az élő férfiakat nézzük meg, hogy milyenek. És abból szűrjük le milyenek a férfiak. És ugye sokfélék.


Ez egy iszonyat agymosás ami most megy. hogy sacc a sörreklámok, meg az ilyen média megmondók akarják megmondani, hogy ha nem olyan vagy, ahogy ők képzelik, akkor baj van veled.


Csak legyél te magad. Nem tudsz nem férfi lenni, mert férfi vagy.

2013. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát azért egy férfi is lehet férfiatlan

pl. ha egyfolytában sír, panaszkodik, nyafog, akkor nem az jut eszébe róla egy lánynak sem, hogy hú micsoda férfi...

2013. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudsz nem férfi lenni, mert férfi vagy."


Ezzel vitatkoznék. Nem hiszem hogy pl. akire 30 egynéhány évesen még az anyja főz-mos-takarít (mert van ilyen) vagy aki a gondok elől piába, játékgépbe stb. menekül az kimerítené a férfi fogalmát. A lába között lógó húsdarab még nem tesz senkit FÉRFIvá (ahogy a formás cici-popsi se tesz senkit automatikusan NŐvé).

2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: de ezeknek semmi köze ahhoz, hogy férfi e valaki. Ennyi erővel ami szerintem béna dolog arról is mondjam azt, hogy aki ilyen az nem férfi? mi értelme lenne? Ez az egész egy ostoba címkézgetés. Ahelyett, hogy elfogadnánk, hogy sokfajta férfi van. Ehelyett stresszeljük egymást ilyen baromságokkal, hogy ha ezt vagy azt teszed nem vagy férfi. semmi értelme az egésznek.
2013. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!