Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, aki...

Ti mit gondoltok arról, aki nem bír leállni a nevetéssel, hiába akarja? Gyenge ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Múltkor osztálytáram mutatott egy eséses videót, és még mondott hozzá egy ilyen viccet, és annyira vicces volt, hogy nem bírtam leállni a nevetéssel. Már fájt mindenem, de csak az a vicc, meg a videó járt a fejemben. És fél órán át feküdtem a padon és próbáltam csendben nevetni, hogy ne vegye észre a tanár de nem tudtam lenyugodni!

És persze még ugrasztottak, hogy "na, nem vicces, nem olyan vicces az hogy.... " :D

Ti mit gondoltok az ilyenről?

Az gyenge ember, aki nem tud visszafogni egy nevetést?



2013. nov. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
LOOOLXDDD Ez milyen kérdés?XD Mi az,hogy gyenge ember?Hát,ha az ember röhög,akkor röhög.Nem lehet mit tenni.Nehéz az ilyet visszafogni.
2013. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát... :D Egy erős ember nem mutatja ki az érzéseit, bármi is történjen!
2013. nov. 1. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Attól nem lesz senki sem erős ha soha nem mutatja ki az érzéseit, pont az ellenkezője lesz tőle. Az ilyen embert amúgy nem is szeretik az emberek.
2013. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nevetőgörcsnek hívják, fiatalabb koromban nekem is gyakran volt és hát az magától nem múlik el hirtelen. Az illető egyáltalán nem tehet róla. Emlékszem, egyszer fizikaórán tört rám, és sajnos amikor döbbenten bámul rám mindenki, csak ront a helyzeten. :) Rémes volt. de túléltem. :)
2013. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem könyvtárban volt ilyen...mondom megnézem milyen kemény ember vagyok, és viccet olvasok, de teljes önuralommal, kb 10 percig bírtam, mire egy teljesen sz vr viccen elkezdtem nevetni, de onnantól már nem volt megállás, nem tudtam abbahagyni, tök csend volt, csak az én röhögésem hallatszódott, azonnal ki is mentem, nagyon égő volt!
2013. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet csak mi haverral iskolapadba egymáson röhögtünk:D Durva volt óra közepén a nagy csendbe visszatartani már feküdtünk a padon xd Ettől függetlenül nem vagyok gyenge ember se fizikailag és se szellemileg:D
2013. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!