Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazságos az,...

Szerintetek igazságos az, hogy azok a pasik akiknek sok pénzük van és jóképűek, azt hiszik, hogy többet érnek, mint egy random akárki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 14:31
 1/10 anonim válasza:

Nem igazságos. Nők is így vannak ezzel. Aki gazdag családból származik, hiába csúnya, vagy kövér lány (nem csupán molett, hanem padödös), mégis körülrajongják a férfiak a pénzért.

Nekem éppen nem sokat ér egy beképzelt, gazdag ficsúr.

2013. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy ők mit hisznek nem lehet az igazság mérlegére tenni. Rosszul hiszik, de ez nem igazságosság kérdése.

Neveléskor figyelni kell, hogy a gyerek megértse, végtelenül nagy érték: minden gyerek úgy születik, egyszeri és megismételhetetlen csoda - és úgy nevelődjön, tanuljon és dolgozzon ennek tudatában, hogy felnőve ő is úgy érezze, mint ahogy Radnóti ír gyönyörű versében:


"mert annyit érek én, amennyit ér a szó

versemben "

2013. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy mit hisz magáról, hanem hogy emiatt mindenkivel lekezelően, lenézően viselkedik. Tiszta szánalom. Egy szó: realitásvesztés!
2013. nov. 26. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában mindenkire igaz, akinek több pénze van az átlagnál azt hiszi, hogy csak azért, mert gazdag, akármit megengedhet magának a másikkal szemben, akinek kevesebb van. Problem: szerelmet, boldogságot, egészséget nem lehet pénzen venni normális esetben. K*rvákat, kütyüket, felszínes kapcsolatokat és jó egészségügyi ellátást, na azt lehet pénzért venni...
2013. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 3 dolgok különvennék: pasi, pénz, jóképű. Szóval ez nem pasifüggő csak te gondolom nő vagy és joggal nem érdekel a másik oldal, oké. Ahogy már leírták akinek sok pénze van annak istenkomplexusa lehet ha 0 nevelést kapott, amit az amerikai filmekből (ezúton is szeretném megköszöni amerikának.. :D) már ismerünk... Az ha vki szép/jóképű az önbizalmat ad mer megnézik az emberek, és aki olyan ember az nyomi lesz ettől, van ez így. Szóval nem feltétlenül járnak együtt ezek a dolgok, úgy értem h nem ezek miatt történhetnek a dolgok, na. :D
2013. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, itt konkrét példáról van szó. Az állítja az illető, hogy a fent felsorolt tulajdonságai miatt már több száz nőt gerincre vágott, és nem hiszi el, hogy engem ugyan nem fog soha megkettyinteni, mert nekem nem számít a pénz, és pont az arroganciája miatt a jóképűsége sem. Szerinte én csak blöffölök, és ilyen nincs. Hát viszont van olyan, hogy realitásvesztés...
2013. nov. 26. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Te cica, ez már a sokadik kérdésed erről. Nekem kezd nagyon gyanús lenni, hogy valójában az történt, hogy te akartad beletenni a kis popsidat a gazdag pasi házába, az meg megkettyintett párszor és kirakott és emiatt írod ki egy hete a szex-szerelem témakörbe a kérdéseidet, meg mostmár ide is. Akadj már le a témáról, kihasználtak, így jártál.
2013. nov. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy sokadik kérdésem? Linkeld be, te idióta, hogy hol kérdeztem erről még? Aztán talán beszélhetünk erről, talán méltó leszel arra, hogy szóba álljak veled...
2013. nov. 27. 10:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez egy "konkrét példa" akkor azt mondom h nem az a legjobb szó erre h ez igazságos e vagy sem. Ilyen a világ h 'ez van', az már más kérdés h ez jó e vagy nem, kinek mi. Amúgy én is kb így fogom föl a dolgokat, az olyan embereket akiket nagyon bálványoznak indokolatlanul (az én vonatkozásomban mondjuk egy relatíve csinos lány) azt "inkább elkerülöm".

hi

2013. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék, kinek mi baja a kettessel??
2013. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!