Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek rám így a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám így a férfiak? Nem igazságos ez a vislelkedés

Figyelt kérdés
Pl ma egy férfi ott volt a b.nőjével,ismerem a lányt szóval köszöntem neki meg váltottunk egy két szót,a pasija meg úgy nézett rám,mintha azt gondolná ez egy k*rv*. majd lekezelően elnézett.és ilyen sokszor fordult elő velem.arra gondoltam,hogy a külsőm miatt lehet.nagyon divatosan,de ízlésesen öltözködöm,drága ruhákat hordok,sminkelem magam,de nagyon diszkréten ,a hajam is mindig beállítom,de természetes hatást keltek így is. és ti fiúk miért hiszitek ebből már is ,hogy egy k*rv* vagyok?meg rögtön elítélitek az ilyen lányokat. és ezt tudom,mert több fiú ismerősöm is ,ha pl mentem velük valahova,megláttak egy nagyon dekoratív csajt már is fúj plaza macska. miért viselkedtek így?
2013. nov. 22. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne sírjál mert elfolyik a sminked
2013. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert aki túl sokat foglalkozik a küllemével, annak nem jut ideje a belsőre...
2013. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második, akkor téged ez a veszély nem fenyeget amilyen ronda vagy:DDD
2013. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok de lehet a mimikádból meg a beszédedből is ezt sugallod!

Ha nem így van bocsi!

2013. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehetett az oka, hogy a 86-os ut mellett allitottad meg oket.
2013. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na igen ilyenek a nők. Egy nézésbe ilyen baromságot belemagyarázni.. Jóhogynem pofánvágsz mindenkit csak mert rádnéznek.
2013. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is ez van:/ adok a külsőmre,ez miatt sokan hamar elítélnek, utána pedig mondják hogy milyen kellemesen csalódtak bennem.. pff:D
2013. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért et után érdekelne, hogy nézel ki.
2013. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na sok mindent nem tudtam meg :/

a mimikámat nem tudom,hogy mit sugall,mert még nem tettek rá megjegyzést,de mindig próbálok barátságosan viselkedni az emberekkel.

az,hogy sokat foglalkozok a külsőmmel sem igaz,mert reggel elkészülök és ennyi,ha este van valami program akkor persze előtte megint csinálok magammal valamit,de egyáltalán nem olyan sok idő. tanulok,olvasok,használom a fejem :D szóval nem kell elítélni senkit.

2013. nov. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!