Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeket a lányokat tényleg...

Ezeket a lányokat tényleg csak maguk érdeklik?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szingli lettem és azóta randizom megint, jó pár lánnyal találkoztam és megfigyeltem egy nagyon idegesítő típust, akivel egyszerűen szinte képtelenség beszélgetni mert nem tesz fel 1 darab kérdést sem csak én kérdezem őt. Volt, hogy 1.5 órás első randin csak én kérdeztem róla, aztán direkt csöndben maradtam, hogy hátha ő is feltesz kérdést és akkor ott meg is halt a beszélgetés. Olyankor egyszerűen nem szólalt meg. Még azt se mondanám, hogy azért mert nem érdekeltem mert utána meg írogatott. Az ilyeneket tényleg semmi más nem érdekli magukon kívül?
2013. nov. 27. 16:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
hát valahogy úgy
2013. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak leblokkolt, vagy meglepõdött valamin, vagy nem akart tolakodó lenni.
2013. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de mondjuk volt, hogy csak facebookon beszélgettem vele előtte jó pár napig és már ott is ez tűnt fel. Ott meg nem hinném azért mert zavarban volt.
2013. nov. 27. 16:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Hűű és milyen lesz, ha ebből még valaha feleség lesz, majd anyós. :-D
2013. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam én is az elmúlt hetekben kb. 5-6 lánynál. Nem értem az okát... Közömbösség kizárva és mégis ez van.
2013. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ennek a legutóbbinak részemről már nem lesz folytatása :)
2013. nov. 27. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy érdekelted a lányt?

Nem genyózásból mondom, én is jártam már így, nem is egyszer. Sőt, olyan is volt, hogy a 3. randi után vágta be a durcát a csajszi.

Lehetetlen így beszélgetni. Rohadt szr érzés mikor csak te viszed a beszélgetést.

Erre még haverságot se lehet építeni, nem hogy párkapcsolatot.

2013. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, az ilyenek szerintem többnyire magukról és a saját kis világukról szeretnek beszélgetni. a többi hidegen hagyja őket, vagy nem tudom.

(nekem minden bajom van ha csak engem kérdeznek és magamról kell beszélnem, ezért szoktam én kérdezni :) )

2013. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze az is benne van a pakliban, hogy nem érdeklem de már egyre több embertől hallom vissza akikkel erről beszélgettek, hogy ők is futottak bele ilyen emberekbe. Szerintem ezek egyszerűen csak ennyire érdektelenek mindenki másra magukon kívül.
2013. nov. 27. 21:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos van köztük olyan is, akit tényleg nem érdekel más magán kívül, de ha sok ilyenbe futsz bele, akkor nagyon rossz helyen keresel. Valószínűbbnek tartom, hogy a lány nem tart téged érdekesnek, elvan veled, de nem szimpatizál annyira. Vagy esetleg csak fáradt, meglepett, csendes típus.
2013. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!