Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeket a lányokat tényleg...

Ezeket a lányokat tényleg csak maguk érdeklik?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szingli lettem és azóta randizom megint, jó pár lánnyal találkoztam és megfigyeltem egy nagyon idegesítő típust, akivel egyszerűen szinte képtelenség beszélgetni mert nem tesz fel 1 darab kérdést sem csak én kérdezem őt. Volt, hogy 1.5 órás első randin csak én kérdeztem róla, aztán direkt csöndben maradtam, hogy hátha ő is feltesz kérdést és akkor ott meg is halt a beszélgetés. Olyankor egyszerűen nem szólalt meg. Még azt se mondanám, hogy azért mert nem érdekeltem mert utána meg írogatott. Az ilyeneket tényleg semmi más nem érdekli magukon kívül?
2013. nov. 27. 16:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem sokba futok bele, de mondjuk az elmúlt 1 évben volt 8-9 randim, abból kb 4 tuti ilyen volt. Aztán persze volt a másikra is példa aki tök aranyos kis érdeklődő volt. Csak igazából kíváncsi voltam, hogy mások mennyire találkoztak hasonlóval de ahogy az előttem szólók is írták nem vagyok egyedi ezzel a tapasztalatommal.
2013. nov. 27. 21:34
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg még annyit, hogy azért én is van, hogy egy emberrel kapcsolatban azt érzem, hogy számomra érdektelen, de én már csak illendőségből is képes vagyok kérdéseket feltenni neki és legalább egy minimálisan megerőltetni magam, hogy ne kussban teljen egy ilyen találkozás.
2013. nov. 27. 21:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pontosan az volt a baja,hogy sokat kérdeztél tõle.
2013. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és lányok között mozgok és tényleg vannak ilyen típusú emberek, akikre várhatnánk az örökkévalóságig várhatnánk, hogy kinyissák a szájukat és kérdezzenek. Igen, ez a tipus az egoista típus. Hihetetlen, de igaz, hogy a saját kis szemétdombján kívül az égvilágon semmi nem érdekli. Nem kedvelem az ilyeneket, mert annyira flegmák és bunkók, hogy még azt a fáradtságot sem veszik, hogy udvariasságból fapofával megkérdezzék, hogy hogy vagy. Azzal szoktam néha szórakozni, hogy tudom, hogy vmilyn információra szükségük van, amit én tueok, de ha engem személy szerint nem kérdeznek, akkor én nem fogom az ölükbe pottyantani. Korábban még próbáltam beszélgetni az ilyenekkel, de manapság az időm túl drága ahhoz, hogy erre pazaroljam. Én a helyedben mondtam volna, hogy bocsi, el kell mennem és felállsz. :D aztán a végén még te lettél volna az udvariatlan...
2013. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!