Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányokat már nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányokat már nem érdeklik a normális, átlagos (külsejű) fiúk?

Figyelt kérdés

Még nem volt soha barátnőm, mivel eléggé visszahúzódó, talán túlságosan is komoly ember vagyok. Aztán nemrég bepróbálkoztam egy lánynál, ki tetszett, de lepattintott, mert hogy én nem vagyok páwafiú. Oké. Utána bepróbákoztam még egy lánynál, ő azért pattintott le, mert nem tetszettem neki. Aztán pár hét múlva látom IWIW-en, ahogy pózol a páwafiújával.


És akkor felmerült bennem a kérdés, hogy a mai lányok csak ezekre a vasalthajú, üresfejű, bunkó köcsögökre buknak? Pff...


Ha ez így van, akkor sajnos nekem nem igen lesz bnőm, pedig én azt vallom, hogy a belső, legalább annyira fontos, mint a külső.


Szerintetek, hogy van ez? (főként a lányok véleménye érdekelne)


2010. jún. 3. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Vannak még normális lányok, nem kell elkeseredni. Csak rossz helyen keresgélsz.


Holdtündér

2010. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Fogadjuk. 17 alatt vagy. Ugye? Nem baj, néhány év múlva legalább lesz egy rendes barátnőd, egy egy mindenki ribije.
2010. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, 17 feletti vagyok.
2010. jún. 3. 22:41
 4/19 anonim ***** válasza:
*-egy
2010. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Idősebb nőkkel kezdj. Ők már gondolkozni is tudnak. Vagy ismerkedj máshol. Szerintem te is a "páwalányokat" veszed észre, keress kicsit visszahúzódóbbat.

*nem egy, na megszületett :D

2010. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22:43as jól mondta: a saját súlycsoportodban próbálkozz, különben még több csalódás fog érni
2010. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ti is birkák vagytok, én pl tök boldog lennék egy átlag sráccal, de csak futtok a plázacicusok után. Nem lesz bárkinek "páwafiúja", mint ahogy neked se lesz olyan barátnőd.

Minden nap itt a kérdés, hogy jaj nincs barátnőm, csak azoknak a vasalt hajúakak. Sherlock holmes logikámat előkapva rájöttem mi a baj: Mindenki a gép előtt ül és panaszkodik, ahelyett, hogy tenne valamit. Értem is, hogy miért, ismerkedni csak a "gyűlölt" menők járnak. Én se megyek mielőtt támadásnak veszed, hiszen a vasalt hajúak nem kellenek, a többiek meg úgysem járnak el sehova.

L/19

2010. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vadmeggy ***** válasza:
Ez ugye nem komoly? Hogy a mai lányoknak a páwafiúk jönnek be? Mert akkor leakasztom a falról nagyapám vadászpuskáját és fejbelövöm magam... Amúgy tudtommal azoknak a lányoknak akiknek a bu zik jönnek be azok meg is érdemlik. A legtöbb lány védelmet keres amit egy buz i nem igazán tud neki megadni szerintem...
2010. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Legyél powafiú, és akkor simán lezúzod már a jelenléteddel is a páwafiúkat.
2010. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...A környezetemben a lányok közül talán 1-2 olyat tudok aki "pávafiúval" jár (vasalt hajú retro boyokra gondolok). A többi átlagosokkal. Igaz, én már 20 feletti vagyok, az ő pasijaik szintén. Szerintem ez a pávaság nem a 20-on évesekre vonatkozik, hanem inkább a 15-18 évesekre. Jó, mondjuk vannak 30asok, akik szintén ilyen retros majmok napszemcsiben, de az is ritka.
2010. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!